Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másképp viselkedik a volt barátnőm mint amit mond?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt. Tavaly nyáron volt szakítás,ő szakitott velem. Majd idén januárban felbukkant, hogy ő még sokat gondol rám, nagyon sokat érez irántam stb. Elkezdtünk újra beszélgetni majd egyszer jelezte, hogy neki van valakije, majd mondta, hogy ne keressük egymást stb. Majd ezt követően vegulis nem tűnt el, mert azóta a közösségi oldalon minden posztomat vagy kedveli vagy szívet küld rá. Nem tudom megérteni, mi akar lenni ez az egész, hogy ha van valakije akkor miért nem vele foglalkozik és miért engem nézeget?
2022. márc. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unalomuzesnek, nincs ló jó a szamár...
2022. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le, ha zavar? Megmondta, hogy van más, csak csuklóból küldi ezeket, nem érzelemből.
2022. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egótuning vagy, valószínűleg nem minden tökéletes a barátjával és jól jön neki a rajongásod.
2022. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!