Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat bulizni egyedül? Most, hogy újra korlátok nélkül lehet menni, újra felmerült a kérdés... Én nem érzem magaménak a diszkók világát, ellenben ő nagyon is bulizós. A párom 22 éves. 33/F

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 00:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki valaha megpróbálta volna megtiltani, hogy bárhova is elmenjek, addig a pillanatig lett volna a pasim. Normális kapcsolatban nem parancsolgatunk meg tiltunk egymásnak.
2022. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gyakran ment el a barátaival bulizni, sőt, egy-egy hétre akár külföldre is. Engem nem zavart, inkább örültem, hogy jól érzik magukat.
2022. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Ugye milyen jók voltak ezek a korlátozások? :D

Úgyse fogsz vele tudni semmit tenni, egyszerűen eltértek. Készülj a kapcsolat végére.

2022. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Fihyelj, ha ennyire nem tudsz ezzel a nővel mit kezdeni, akkor szakíts. Hanyadik kérdésed már ez? Miért vagy vele?? Hadd éljen szegény, te meg ücsörögjél nagy komolyan otthon, és keress hozzád illő társat.
2022. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

🤔🤔🤣😂🤣😎


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


1. Valószínűleg rosszul fogalmaztam, nem kezelem a párom tulajdonként, inkább csak kíváncsi voltam a véleményekre.


2. Én el fogom engedni.


3. Én se vagyok itthon ülős egyébként, csak nem diszkóban, hanem metálban meg rockban utazok.


4. Ő eltiltott a zenekar melletti roadkodástól, mondván ő nem fog egyedül aludni🤣😂


De köszi a válaszokat tényleg.

2022. márc. 11. 07:43
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

4. Ő eltiltott a zenekar melletti roadkodástól, mondván ő nem fog egyedül aludni🤣😂


Te meg hagyod neki, hogy tiltogasson.

2022. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Te meg hagytad, hogy tiltogasson. Hát, most erre mit lehet mondani... Gratulálok 😂
2022. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Ha a nőd nélküled megy bulizni, szinte biztosan meg fog csalni.
2022. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%

"Nem. Ha a nőd nélküled megy bulizni, szinte biztosan meg fog csalni."

Ezek szerint ne legyen munkahelye, ne vásároljon egyedül , egy pillanatra se hagyd magára, mert esélyes, hogy megcsal.

Ha megcsal, mert egyedül bulizik, és nem lesed minden pillanatban, akkor annyit is ért az egész. Egy nagy semmit.

2022. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
1%
Munkahelyre dolgozni mennek az emberek, boltba vásárolni, buliba szexelni és drogozni.
2022. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!