Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat bulizni egyedül? Most, hogy újra korlátok nélkül lehet menni, újra felmerült a kérdés... Én nem érzem magaménak a diszkók világát, ellenben ő nagyon is bulizós. A párom 22 éves. 33/F

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 00:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, úgysem akar menni nélkülem sehova. :D Múltkor végre bennmaradt a kollégáival társasozni, de onnan is másfél óra múlva jött haza, hogy szar volt. 😂
2022. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%

Büszke lehet magára, aki szexelni és drogozni megy egy buliba…

Én pl jól érezni megyek magam a barátaimmal, táncolni, szórakozni, véletlenül sem szexelni és pláne nem drogozni.🤦🏻‍♀️

2022. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal 22 éves lány, nyilván nem akar nonstop otthon punnyadni veled. Persze, hogy akar bulizni. Ahogy te is tetted gondolom az ő korában.

Nem kell elengedni, mert nem az apja vagy, ő pedig felnőtt.

2022. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
37%

"Munkahelyre dolgozni mennek az emberek, boltba vásárolni, buliba szexelni és drogozni."


Pont ezért van sok munkahelyi kapcsolat, és ezért csalja meg sok ember a másikat egy munkahelyi ismerősével. Értem már.

2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%

"elengedni"


Ki vagy te, a börtönőre?

2022. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Munkahelyre dolgozni mennek az emberek, boltba vásárolni, buliba szexelni és drogozni


Buliba bulizni mennek az emberek. Biztos fiatal vagy még, nem emlékszel a "Cipőt a cipőboltból!" reklámra...;)


Végig buliztam a tizes éveim végét és a húszas éveimet szinte kompletten. Soha nem drogoztam és nem szexeltem bulikban.

2022. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ez az óvoda, nem elkéretőzünk egymástól, hanem szólunk, hogy hova megyünk. Egyikünk se discos típus, de barátokkal együtt és külön is szoktunk időt tölteni. Max párszor írunk egymásnak, és kész. Bízunk egymással, és nem fogok se én félre dugni, se ő.
2022. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ő is eltiltott, akkor neked is jogod van, de ez így egy szar. Egy normális kapcsolatban nem tiltják egymást a felek a szórakozástól, a hobbitól.
2022. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyen drogozok.
2022. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!