Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ha találkozom munkahelyemen aranyos, kedves velem. Néha mosolyog rám és volt, hogy észrevettem ahogyan végigmért. De sose néz nagyon a szemembe. Ha találkozik a tekintetünk akkor mindig elkapja a fejét. Mért nem mer a szemembe nézni?

Facebookon nem vagyunk ismerősök. Volt, hogy megnéztem a profilját, ezáltal elvileg kidob neki ismerős ajánlásnak. Egy ideje nem néztem meg, de ma reggel jött az üzenet, hogy van egy ajánlás és ő volt az. Ezek szerint nézegethette a profilomat? Akkor mért nem jelöl be? Bejelöljem én? Vagy az egy lánytól furcsa lenne?


2022. márc. 12. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem tudjátok tisztázni a dolgaitokat, minek jelölgetni egymást?
2022. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki.
2022. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!