Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyról tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyról tapasztalatok?.. Van egy férfi akivel már 2-3 éve kerülgetjük egymást. Egyszer már utalgatott rá hogy "szórakozna" de én megálljt parancsoltam..(bevallom,többször is.) De Valami eszméletlenül húz hozzá!!

Figyelt kérdés

Imádom a humorát és imádok vele beszélgetni. Van benne valami izgi és valami pezsgés.A gond az hogy sokkal sokkal idősebb nálam és mindkettőnknek van párja.

Volt már ilyenben részetek?



#szerelem #szerető #Szeretoi viszony #Felnott kapcsolatok
2022. márc. 14. 21:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
29%

Ffi vagyok. Volt szeretoi kapcsolatom.

Ha kivanjatok egymast szexeljetek.

En nem hiszek a monogamiaban.

Az ember alapbol nem monogam ahogy az emlosok altalaban.

Ezert nem is ertem miert tarsadalmi elvaras. Mindenkinek joga rendelkezni a testevel es azzal es akkor es ugy elvezni ahogy akar. Parkapcsolat ide vagy oda.


Lehet lepontozni

2022. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%

#21


Ezt abban az esetben tudom elfogadni, ha az is így vélekedik, akivel kapcsolatban vagy. A szomorú igazság viszont az, hogy az emberek többsége elfelejti közölni a párjával, hogy "nem hiszek a monogámiában". Innentől fogva viszont a megcsalás nem más, mint gerinctelen hazudozás, amivel azt bizonyítod, hogy semmibe nem veszed a kapcsolatodat és a párodat.

2022. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
60%

21 voltam. Igen a hazudozas valoban nem szep.


Nincs kapcsolatom pont ezek miatt.


Nem birom ha korlatoznak, akkor inkabb egyedul.

2022. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
87%

Igen, volt ilyen, de gyorsan kiderült, hogy nem nekem való az ilyesmi, mert nem tudtam kezelni a helyzetet, másrészt érzelmileg megsínylettem. Többet láttam dolgok mögé, mint kellett volna, olyan emberben bíztam, aki nem látott bennem többet egy taknyos gyereknél, ezáltal nem is tisztelt semennyire. Persze így utólag már nyilván azt szajkózza, ez az én hibám. Csak már nem érdekel, levegőnek nézem és ennyi.

Lezártam, régen volt, soha többé!!!...

2022. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
Erre szokták mondani, hogy köpj egyet és állj alá. Ha szereted a párodat, akkor ne csald meg. Ha nem szereted akkor hagyd el, és kavarj a másikkal. Bár írtad, hogy párja van. Így azért talán mégsem kellene.Én értem, hogy izgi meg minden, de milyen dolog szétb*szni még 2 másik ember lelkivilágát és életét? Nem az “ erkölcsösség” miatt, hanem mert ha a párod esetleg a hátad mögött ugyenezt meglépné mit érezné. Gondolom akkor ő lenne a legnagyobb tetű a világon. A másik pasi használgatni fog, aztán eldob egy másik szeretőért meg majd egy harmadikért. Mert ha a saját párját nem becsüli akkor téged még annyira sem fog. Ez a szeretők sorsa. Ezeket mérlegelve én átgondolnám. Megspórolsz magadnak 1-2 év kihasználást és átb*szást.
2022. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, akár most vagy később, de a pároddal való kapcsolatot alighanem felszámolod. Bizonyára nem vagy monogám típus. Ha majd megszűnik ez a kapcsolatod, akkor se az említett férfihez közelíts, ne tedd tönkre a kapcsolatát, noha az övé sem lesz tartós, ha mással IS (veled) akar viszonyt, mégpedig szeretőit.

Ha ő is felszámolja a kapcsolatát, akkor kezdjetek együtt, de kétlem, hogy ez tartós lesz.

2022. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalatom, de jól gondold meg. Hosszú távon többet veszíthetsz mint nyerhetsz.
2022. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam hasonló helyzetben, és később megbántam. 🙂

Nem javaslom.

2022. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm a sok kommentet, rám egy házas nő mozdult, úgy hogy a férje is ugyanazon a munkahelyen dolgozik és látni, hogy a házasságuk majdhogynem csak papíron van. Kinek mi azért erkölcsileg meredek egy ilyen nővel leállni.. értem én, hogy bejövök neki, de van annyi tartásom, hogy egy olyat keresek aki szingli, elérhető bármennyire is lenne jó órákig napokig a történet.
2022. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%
Pézsgés= játsza a jófejt ,lazát, humorost , vagányt= igazi senki tróger aki a lelkileg megzúhant nőket cserkészi be.. egy időben én is ilyen voltam , de felébredtem az emberekkel nem játszhatunk úgy mint egy játékkal.
2022. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!