Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyról tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyról tapasztalatok?.. Van egy férfi akivel már 2-3 éve kerülgetjük egymást. Egyszer már utalgatott rá hogy "szórakozna" de én megálljt parancsoltam..(bevallom,többször is.) De Valami eszméletlenül húz hozzá!!

Figyelt kérdés

Imádom a humorát és imádok vele beszélgetni. Van benne valami izgi és valami pezsgés.A gond az hogy sokkal sokkal idősebb nálam és mindkettőnknek van párja.

Volt már ilyenben részetek?



#szerelem #szerető #Szeretoi viszony #Felnott kapcsolatok
2022. márc. 14. 21:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%

És a párodat nem sajnálod?

Szerintem nem ezt érdemli...

2022. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Én csak akkor mentem bele nős pasival laza kapcsolatba, amikor még szingli voltam. Mióta van párom, akivel szeretjük egymást, azóta nincs szükségem ilyen kapcsolatra.
2022. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%
7. A félrelépés, a "szórakozás" a gyenge emberek sportja. Elköteleződés, kitartás, küzdelem már sokkal melósabb dolog, nem annyira ingergazdag, elég veszélyes is. Viszont szilárd alapot ad mindkét félnek. 80-20. Az emberek 80%-a hosszú távon képtelen rá, de sebaj.
2022. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyd ott a párod, és keress egy függetlent, akit vonzónak találsz.
2022. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, szeretném valamiben megtudni a véleményed, a témában több kérdést tettem már föl a gyakorin. Laza kapcsolatoknál, hasonlóban, mint amire te készülsz, hogy csak jól érezni magunkat együtt, csak szórakozni, nem kötődni, stb., nem vagytok szerelmesek, magyarul csak szexre szövetkeznétek. A nő hogy tudja ebből a formából kinyerni a maga számára a maximumot? Érzelmileg semmiképpen és nem is célod. Tehát csak egymás testét használjátok. A te célod a saját orgazmusod, vagy ha nem lesz, az se baj? A behatolás, maga a mozdulat, benned mozgás neked elég? Ha igen, akkor értem. Ha a cél a saját orgazmusod ezzel a szexkapcsolattal, akkor biztosan tudhatod, hogy ez a férfi ki fog elégíteni téged, beletesz annyit? Vagy majd menet közben, az ágyban egyezteted vele? Ha nem érthető, amit kérdezek, részletezem: azt feltételezem a nagy számok törvénye alapján, hogy te is akkor fogsz orgazmushoz jutni, ha a csiklód ingerelve van, vagyis az orgazmusod melósabb, mint a partneredé. Ha ez nálad nem áll érvényes, mert a behatolás orgamust okoz nálad, akkor persze tárgytalan az egész kérdésem, nincs értelme.
2022. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
82%
#15 Eleve nincs sok értelme a kérdésednek. Ha mindkét félnek csak a saját öröme a cél, abból sok jó nem fog kisülni. De hogy élvezetes szex nem, az tuti.
2022. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó, köszi, igen, lehet, hogy nem volt értelme a kérdésemnek. Azt hiszem, igen, a saját örömöm a cél, ha a másikba még csak szerelmes se vagyok, csak a testek összeérintése van, akkor főleg. Ha nem érzek felé érzelmeket, akkor miért törekednék arra, hogy neki jó legyen? Önzetlenségből?

Ha szeretem az illetőt, szenvedéllyel, szerelemmel, akkor persze, igen, törekszem az ő örömére, szerintem még jobban is sokszor, mint a magaméra. Nincsenek ezzel jó tapasztalataim, amikor én tettem bele többet. Egyenlőre soha nem sikerült kihoznom egy kapcsolatot, pedig állítólag (Almási Kitti állítja és más szakemberek is) az a jó, ha felnőttkorunkban nem egyenlőtlen kapcsolatokban veszünk részt, hanem egyenlőkben. Neked jól sikerül, hogy megy?

2022. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%

"4-es kommentelo!! Ugyan miert ne akarnek en is csak szorakozni? Evek ota ismerjuk egymast, tudom, hogy nem lehet koztunk komolyabb, de nem is akarnek komolyat vele,ez szinte lehetetlen. De ha jol erezzuk magunkat egyutt, akkor miert ne?! Mindenfele elvarasok es feltetel nelkul. Neha osszebujunk es ennyi. Gyakran beszelgetunk sms-ben is. De latom nem megy a szovegertes,ugyanis nem azt kerdeztem hogy mi a velemenyed, hanem, hogy van/volt e hasonlo kapcsolatod. Ki a sz*rt erdekli hogy SZERINTED gaz vagyok e vagy sem... 😁"


Nem én vagyok a 4-es. De jól leoltottad itt az embereket. Akkor meg minek kérsz tanácsot? Főleg egy ilyen oldalon?? Na ezért vagy gáz! Nekem több viszonyom is volt, többféle kimenetekkel. De neked le sem írom!

2022. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%

"Egyszer már utalgatott rá hogy "szórakozna"


Ez lebegjen a szemed előtt, az ilyen emberrel kezdett viszonyban csak te jöhetsz ki rosszabbul, mert számára csak egy ingyen numera lennél, kötve hiszem, hogy ő is annyit ábrándozik rólad, mint te róla.

2022. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
87%
Én romlott házasságban élő embert szeretek,nem volt köztünk még semmi.Lehet,hogy viszontszeret a tekintetében látok valami hasonlót és ahogyan viselkedik velem.De addig nem történhet több,míg el nem válik.Ha van rá esély én pl. tisztességes kapcsolatot akarok és nem számonkéréseket.A szeretői nem az erősségem,van aki erre vágyik,mint ahogyan írtad te is,legalább őszinte vagy. Az a kérdés,hog, mindkettőtök párja mennyire érdemli meg azt,hogyha ti időnként összejöttök,valamint hogy nincs-e mégis szerelem köztetek a pasival?Vagy lesz-e belőle egy kiegyensúlyozott kapcsolat,annak ellenére,hogy eldöntöttétek,hogy semmi komoly.
2022. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!