Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyról tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyról tapasztalatok?.. Van egy férfi akivel már 2-3 éve kerülgetjük egymást. Egyszer már utalgatott rá hogy "szórakozna" de én megálljt parancsoltam..(bevallom,többször is.) De Valami eszméletlenül húz hozzá!!

Figyelt kérdés

Imádom a humorát és imádok vele beszélgetni. Van benne valami izgi és valami pezsgés.A gond az hogy sokkal sokkal idősebb nálam és mindkettőnknek van párja.

Volt már ilyenben részetek?



#szerelem #szerető #Szeretoi viszony #Felnott kapcsolatok
2022. márc. 14. 21:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
85%

Addig vonz amíg meg nem lesz…

Miért nem vagy boldog a pároddal?

2022. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
88%
Egy szóban írom le: Megalazo.
2022. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi az a sokkal idosebb?
2022. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
86%
Kezdesz szerelmes lenni?
2022. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van ilyen.

Sajnos decemberben rájöttem hogy a férjem megcsal, azóta úgy vagyok vele hogy én is megtehetem.

Ha minden rendben lenne a házasságomban akkor nem csaltam volna meg.

Sajnos a pasik űgy gondolják hogy nekik lehet, a nő meg hűséges legyen. Meg közben takarítson mosson főzzön a hűtlen tetűre.

Én találkozgatok valakivel hónapok óta és nyitott vagyok bármire, akár a válásra is.

2022. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
69%
Mindezt nem beszélitek meg a férjeddel, 35-ös? Ha nem, mi az oka? Főleg hogy te akár szívesen el is válnál. Lehet, ő is szívesen és így méltósággal szabadíthatnátok föl egymást. Most hazudoztok, titokban csináljátok? Nyitott kapcsolat is lehetséges.
2022. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan tudja hogy amióta lebukott, én már nem akarok vele lenni.

Válni nem akar. Tudja hogy csalódtam, tudja hogy szabadságot akarok.

Nem a háta mögött megyek találkozgatni.

Ha egy házasság jó, akkor egyik félnek sem jut eszébe hogy mással milyen lenne.

Miért lenne hűséges az akit megcsaltak......

Mellesleg neked semmi közöd az én házasságomhoz, az én életemhez. Én a kérdezőnek írtam, nem egy palinak aki azt gondolja nekik lehet a nőnek meg kuss. 🙃

2022. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Azért vigyáz ezzel, hogy imádsz vele beszélgetni.


Volt hasonló helyzetem régen, szinten idősebb pasi, csak azért voltam nyitott rá, mert a párom mögöttem épp mással volt elfoglalva, hazudott, és ez már nem az első eset volt, itt engedtem el a dolgot dühömben.


Szexualisan engem is nagyon vonzott a személyisége, én munkahely által ismertem. Szinten úgy voltam, hogy úgysem tudnék beleszeretni, meg tök máshogy tartunk az életben..


Randiztunk is, de annyira nem volt jó a dolog m, mint amíg magadban vágyakozol, meg húzzátok egymás agyát. Tök más volt így látni, nem munkahelyi közegben, gondolom engem az fogott meg és az vonzott ezen a téren, amilyen szerepben volt napközben. En be is fejeztem, o szerintem többet akart volna.


Ha normális kapcsolatod van amit nem akarnál szetbarmolni, nem feltétlenül ez a jó lépés. De ha már így lépni akarsz, akkor előbb utóbb is szex lesz.

2022. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%

37, a 36os semmi olyat nem írt hogy neked kuss legyen, csak rákerdezett hogy mi az oka hogy nem beszélitek meg? A másik nelkül is el lehet válni amúgy

Ugyanez van a kérdezőnél is? Miért nem lehet megbeszélni? Ha ennyire nem működik minek senyvedni benne?

"Van benne valami izgi.." igrn, az hogy tabu. Semmi más izgalom nincs ebben. Hány nőt fűzhet így, ki tudja.

2022. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem szereti, hanem párkapcsolatban voltam egy 18 évvel idősebb pasival. Mindenki elitelt , 8 évig voltunk együtt. Vele volt a legjobb a szex. Hajrá!
2022. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!