Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit tiltottak már le, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit tiltottak már le, minden előjel nélkül.. mit éreztetek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 12:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és tudjátok miért? Mennyi idő volt mire észrevettétek a tiltást?
2022. márc. 16. 12:49
 2/16 A kérdező kommentje:
Vagy ha te tiltottál le valakit, miért?
2022. márc. 16. 12:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes dolog, viszont sértődés jele vagy szimplán a másik nem kíváncsi rád.
2022. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Én mindenkit letiltok, akitől olyan megosztást/kommentet látok, ami az én értékrendembe egyáltalán nem fér bele. Nem azért, mert gyűlölöm az illetőt, egyszerűen nem akarok olyan kommenteket nézegetni, ahol valaki pl. egyfolytában népszerűsít egy politikai pártot vagy olyan posztokat oszt meg, ahol állatokat kínoznak. (Ez legtöbbször csoportokban fordul elő, ahol nem ismerősről van szó, csak csoporttagról) Ha ismerősről van szó, akkor simán beállítom távoli ismerősnek vagy törlöm az ismerősök közül.
2022. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Én már egyszer kíméletlenül töröltem egy olyan embert, aki egyre fontosabb volt nekem. Ő szimplán soha nem keresett fel és csak a nagy szavakat dobálgatta felém, hogy rohanjak utána. Kössz, ilyen nem kell többé.

Persze a mai napig nem érti az okot és ő nem hibás semmiért. Ezt mondaná, ha olvasná a kommentem.

2022. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
5. Tini voltál még.
2022. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5ös ismerős, és úgy látom jelenleg a tiltás az egyetlen kiút.
2022. márc. 16. 13:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy olyan férfi tiltott le, aki egyértelműen érdeklődött irányomba, nagyon kedves volt velem, udvarolgatott, stb. Aztán ő vidékre költözött, megbeszéltük, hogy néha írunk egymásnak messengeren. Ez így is történt, majd kb. fél év elteltével (max. havonta 1x írtunk egy-két sort) már nem válaszolt. Hetekkel később jöttem rá, hogy letiltott (párszor írtam neki és nem válaszolt, ez kicsit fura volt, de egy teljesen véletlen dolog folytán jöttem rá, hogy letiltott). Nagyon rosszul esett, főleg, mivel egyértelműen ő igyekezett és kb. semmi értelme nem volt, hogy letiltott. És fogalmam sincs és nem is fogom megtudni, hogy miért történt.
2022. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7# igen, semmi más. Noha, nagyon szeretném felpofozni azt az embert, de sokkal jobban fáj az ilyennek a teljes ignorálás.:)
2022. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En uigy jartam,mint a 8-as. O irogatott, keresett folyton, aztan hirtelen eltunt, majd gondoltam arra var keressem,igy irtam,picit beszelgettunk, aztan eltelt par het es lattam letiltott. Sose fogom megerteni. Semmi nem volt.
2022. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!