Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit tiltottak már le, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit tiltottak már le, minden előjel nélkül.. mit éreztetek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 12:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 igen sajnos, úgy érzem totálisan hülyére vesz és nem tisztel. Jó hogy vagyok neki, mert ez hízlalja az egóját, hogy van egy kis "rajongója". Amikor írom neki hogy hagyjuk az egészet, akkor csap egy nagy balhét, de sosem akarja hogy megszakadjon a kapcsolat. Amúgy akkor ír, ha unatkozik. És nem is tagadja, jelenleg minden más prioritás, kivéve én. Nem érzem fairnek, nálam mindig fent van a lista tetején. Olyanokat mondott már, hogy olyan vagyok mint egy kiskutya aki mindig csahol, hogy játszanak vele. Azt mondja ez nem bántás, engem eléggé megbántott. Nem értem miért baj, hogy szeretek beszélgetni vele. Pontosabban szerettem. Mostmár nem birom elviselni, valamiért mégis kötődik hozzá, pedig abszolút semmit nem nyújt, csak lehoz az életről minden nap.
2022. márc. 16. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok. Társfüggő vagy, esetleg nagyon magányos és az első emberbe kapaszkodsz rögtön. Tényleg drukkolok, hogy egyre könnyebben elhagyd az ilyeneket. Olvass a trauma kötődésről, társfüggőségről. Ismerd meg az érzéseid, légy tudatos, vizsgáld meg a helyzeted és azután az ilyen dolgok nem fognak mélyen hatni rád.

Én is pont ilyen voltam, mint te most.

2022. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Inkább magányos. De vele is az vagyok, és nyilván megértem hogy nem tőle kell elvárnom hogy "meggyógyítson", de akkor is a hozzáállása hozzám taszító. Jobban járok ugye ha letiltom és elfelejtem?
2022. márc. 16. 14:03
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

“Jobban járok ugye ha letiltom és elfelejtem?”

Azt hittem egyértelmű voltam. :/

2022. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Hm. Oké"
2022. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szomorusagot,elkeseredettseget, tehetetlenseget. Ha irni akarnek neki akkor se tudnek. Megszuntem letezni szamara.

Ilyenkor az van bennem, hogy az sem erdekelne ha valami rossz tortenne velem, hiszen letiltott nem tudnek neki szolni, o dontott igy....

2022. márc. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!