Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Én vagyok a türelmetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Én vagyok a türelmetlen?

Figyelt kérdés

Szeretők, lelki társak vagyunk a nővel. Eddig 4-5x feküdtünk le 2 találkozás alatt, mert messze él ( Max havonta, 1,5 havonta tudunk talizni). Tavaly ismertem meg, ott nyaraltak, ahol dolgoztam.

10 évvel idősebb nálam, férjes (rossz házasság), több gyerek.


Messengeren chatelunk, én tudok hangüzit küldeni neki, fülessel hallgatja és írásban reagál. Gyerekek miatt nem tud otthonról hangot küldeni, telefonálni esténként.


Nekem azonban fáj az, hogy napközben a munkahelyéről sem küld soha hangüzit, hogy a találkozások közti időben néha én is halljam a hangját. Pedig tök egyedül van a munkahelyén egy irodában. Konkrétan az épületben is alig vannak 2-3.


Nem várom el, hogy minden nap hívjon, hangot küldjön, de néha heti 1x küldhetne pár hangfájlt is, nem csak írna. Ezt már említettem neki, süket fülek.

Erős a lelki kötődés köztünk, nem sima szeretői viszony, nincs nap, hogy ne írnánk egymásnak.


2 napja meghalt a nagymamája. Megértem, mindenben támogatom őt. Nagyon közel állt hozzá. Tudom, temetés ügyintézés stb, elfoglalt.


De most úgy érzem, csak én vagyok érte. Velem is történnek dolgok, kisebb egészségügyi probléma is. Nem igazán foglalkozik velem érdeklődés szintjén, ahogy 2 nappal ezelőtt. Nyilván nagy a fájdalma. Megértem, de eddig mindig kérdezte, hogy telik a napom, mi van velem, most 2 napja semmi ilyen, ha én nem mondom magamtól.


Bevallom, először azt hittem, már nem akarja velem, és ez egy kamu, hogy meghalt a mama, vagy ha igaz is, két legyet egy csapásra, jó indok, hogy koccoljon. Egyébként igaz, kitette netre is fotóval.

Az előtt csókok, puszik minden, most csak szíveket ír. Tudom, gyerekes, de nekem ez akkor is rosszul esik.


Az életemben nem először érzem azt, hogy örök második vagyok mindenkinél, és, hogy mindig én vagyok másokért. Tudom, én mentem bele ebbe, de nem véletlen. Egy nagyon finom, érzelmes, tanult, kedves nő. Kislányával is nagyon bensőséges a viszonya.


Élethelyzet változás előtt állok, tudja ő is. Új munka stb. Jól esne, ha megkérdezné most, hogy alakul. De ugye bánatos.


Én vagyok a türelmetlen, vagy egyszerűen rám unt, és most a mama halálának okán lepattint, mert neki fáj?


Én harmincas férfi, ő negyvenes nő.


2022. márc. 16. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Jézus ember, meghalt a nagymamája, legyen már szíved és ne azon nyekeregj hogy nem veled foglalkozik. Azt se értem egy férjes nőtől mit akarsz. Eddig se te voltál neki az első..


Istenem, ha nekem halna meg bárki akit szeretek és azt sérelmezné valaki hogy nem kérdezek rá az új munkájára, többet szoba se állnék vele.

2022. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez trollkérdés? Arra vársz, hogy majd mocskolni kezdik a férfiakat, hogy érzéketlenek?
2022. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha te a szeretett nagymamám elveszítését meg mernéd kérdőjelezni és kamunak kikiáltani, ott helyben tépném le a tökeidet, de minimum tiltanálak mindenhonnan. Ezt gyomorforgató volt még olvasni is. Az, hogy férje és gyerekei vannak, már csak hab a tortán. Te választottad a másodhegedűs szerepet, az azzal jár, hogy soha nem leszel neki első. Már rég elvált volna ha úgy lenne.
2022. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de 10 éves a kislánya. A munkája, mindene ugrana, ha elválna. Nem teheti meg a gyerekei miatt sem.
2022. márc. 16. 17:06
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Jaj ezek jó kifogások:) ha akarná megtehetné, de miért tenne ha neked így is jó?

De nem is ez a lényeg, hanem hogy önző vagy ha szerinted az új munkáddá kéne foglalkoznia, mikor valószínűleg még azt se fogta fel hogy meghalt a nagymamája nem hogy feldolgozza.

2022. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut ilyen eszedbe?Sok féle ürügyet ki lehet találni ha valaki dpfel akarna szívódni, biztos nempont egy ilyen szörnyű tragédiát...
2022. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem. Nem a munka a lényeg, hanem, hogy eddig semmi bajom nem volt egészségügyileg, mert sportolok, egészségesen élek, most meg kialakult egy kisebb és kissé távolságtartóan írt tanácsot.
2022. márc. 16. 17:10
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Szegény. Biztos annyira rossz lehet mint gyászolni.
2022. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"eddig semmi bajom nem volt egészségügyileg, mert sportolok, egészségesen élek"

Bárcsak ez így működne, én lennék a legboldogabb a világon.

Kérlek mondd, hogy nem vagy több 18-nál.

2022. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, gőzöd sincs, miért vagyok szeretetéhes.
2022. márc. 16. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!