Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Én vagyok a türelmetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Én vagyok a türelmetlen?

Figyelt kérdés

Szeretők, lelki társak vagyunk a nővel. Eddig 4-5x feküdtünk le 2 találkozás alatt, mert messze él ( Max havonta, 1,5 havonta tudunk talizni). Tavaly ismertem meg, ott nyaraltak, ahol dolgoztam.

10 évvel idősebb nálam, férjes (rossz házasság), több gyerek.


Messengeren chatelunk, én tudok hangüzit küldeni neki, fülessel hallgatja és írásban reagál. Gyerekek miatt nem tud otthonról hangot küldeni, telefonálni esténként.


Nekem azonban fáj az, hogy napközben a munkahelyéről sem küld soha hangüzit, hogy a találkozások közti időben néha én is halljam a hangját. Pedig tök egyedül van a munkahelyén egy irodában. Konkrétan az épületben is alig vannak 2-3.


Nem várom el, hogy minden nap hívjon, hangot küldjön, de néha heti 1x küldhetne pár hangfájlt is, nem csak írna. Ezt már említettem neki, süket fülek.

Erős a lelki kötődés köztünk, nem sima szeretői viszony, nincs nap, hogy ne írnánk egymásnak.


2 napja meghalt a nagymamája. Megértem, mindenben támogatom őt. Nagyon közel állt hozzá. Tudom, temetés ügyintézés stb, elfoglalt.


De most úgy érzem, csak én vagyok érte. Velem is történnek dolgok, kisebb egészségügyi probléma is. Nem igazán foglalkozik velem érdeklődés szintjén, ahogy 2 nappal ezelőtt. Nyilván nagy a fájdalma. Megértem, de eddig mindig kérdezte, hogy telik a napom, mi van velem, most 2 napja semmi ilyen, ha én nem mondom magamtól.


Bevallom, először azt hittem, már nem akarja velem, és ez egy kamu, hogy meghalt a mama, vagy ha igaz is, két legyet egy csapásra, jó indok, hogy koccoljon. Egyébként igaz, kitette netre is fotóval.

Az előtt csókok, puszik minden, most csak szíveket ír. Tudom, gyerekes, de nekem ez akkor is rosszul esik.


Az életemben nem először érzem azt, hogy örök második vagyok mindenkinél, és, hogy mindig én vagyok másokért. Tudom, én mentem bele ebbe, de nem véletlen. Egy nagyon finom, érzelmes, tanult, kedves nő. Kislányával is nagyon bensőséges a viszonya.


Élethelyzet változás előtt állok, tudja ő is. Új munka stb. Jól esne, ha megkérdezné most, hogy alakul. De ugye bánatos.


Én vagyok a türelmetlen, vagy egyszerűen rám unt, és most a mama halálának okán lepattint, mert neki fáj?


Én harmincas férfi, ő negyvenes nő.


2022. márc. 16. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem is érdekel, ha ennyire önző vagy az is maradsz
2022. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
😃😃😃
2022. márc. 16. 17:27
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Furcsa az ellentmondás, hogy érzed, hogy ragaszkodik, érdeklődik, de mellette ő, ha teheti sem küld hangüzenetet, annak ellenére, hogy tudja, neked ez jól esne. És igen, nagyon tud fájni egy ilyen apróság is, a smiley-k megváltozása is.

Érdemes feltenned magadnak a kérdést, mi vezetett rá, hogy egy ilyen tragédia esetén kételkedni tudj a szavában. Az eddigiek alapján volt rá okod? Vagy az "egészségügyi problémád" miatt gondolod, hogy változott benne valami? Ha így van, az te is tudod, nem túl bizalomgerjesztő. Mindenképp kérdezz rá (!)később(!)!

Meg lehet érteni, hogy nehezen lép házasságból, gyerekek mellett. Volt erről szó már, közös tervekről? Milyen érzéseid vannak ilyen téren? Ha tavaly nyáron ismerted meg, mit gondolsz, az ő helyében tudnál ennyi idő alatt dönteni? Ha igazán erősek az érzései, lépni fog.

A hozzászólókkal kissé szembemenve, bármilyen tragédia, egészségügyi probléma, halál esetén is én is azon lennék a gyász mellett, a sok borzalom mellett, hogy aki igazán fontos, vele együtt éljem meg, együtt fogadjuk be, és emellett nem bírnám elhanyagolni a másik ember érzéseit, nem tudnék nem érdeklődni felőle.

2022. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Én pedig ott látok durva ellentmondást, hogy elmondásod szerint lelki társak vagytok, a nő érzelmes, kedves, okos és te kezdtél ki vele, másrészt viszont azt írod, szeretethiányos vagy. Na itt a kettő közül az egyik kamu, és valószínűleg az első. Nem magába a nőbe vagy te szerelmes, hanem az érzésbe, amit ad neked. Először magadat kéne rendbe szedned, a szeretősdi sem való mindenkinek.
2022. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Ez a válasz az összes gyalázkodót kárpótolta. El fogok ezen gondolkodni.

Igen, azért fura nekem ez, mert ok, örül nekem, érdeklődik, mármint úgy értem a halálesetig így volt. De mindenkinek más a szeretetnyelve, s említettem neki finoman, hogyha egész napos rohanásban is van, de a munkahelyen, ha egyedül van, márpedig úgy, néha küldhetne hangot is. Hogy halljam a hangját, ne csak virtuális leütött betűit olvassam. Főleg úgy, hogy rohadt sok emberrel telefonál általában munka terén. Megértem, ha nem szereti a hangot, én s3m a telefonálást, de hiánypótló lenne néha.

Alapból nagyon kedves, értelmes nő, de a házasságban elnyomott 18 éve. Emiatt azt mondja, fura neki, hogy én őszintén érdeklődöm felőle, még szokatlan, hogy velem lelkizni is tud, komoly dolgokról beszélni, nem csak a befizetett csekkek stb a napi téma.

Létezhet ilyen? Azt mondja, földbe volt dongolve, emiatt meg kell tanulnia kimondani a vágyait, érzéseit. Szexben is nagyon az elején vagyunk még, nem szabadult fel, de én sem, mert évek óta nem volt egyikünk életében sem szex. Meg, merni kell kezdeményezni, nyitottnak lenni, a vágyakat megélni. Ezt még tanulnunk kell együtt. Ettől függetlenül nagyon jók a szeretkezések. Egészségügyi probléma miatt nem hinném, hogy változott valami benne. Kisebb gáz van a pajzsmirigyemmel most, azt olvastam, hogy annak hatása lehet a merevedésre. Ezt tapasztaltam is vele, mert eléggé nehezen jött össze a tartósabb erekció, nyilván ennek az is oka, hogy el kell fogadni magunkat testileg. Neki is tanulnia kell még azt, pedig amúgy vonzó nő. Meg az is lehet, hogy hozzászoktam a markomhoz, maszturbálás és azért az igazi szex, nővel más.


Tudjuk, hogy nem léphet ki a gyermek miatt. Kisebb településen él, vallásos amúgy és aktívan jár templomba is. Részt vesz egyházi rendezvények szervezésében is. Szóval kb kitagadná a település, bukna mindent.


Az utolsó bekezdésed teljesen helytálló, egyet is értek minden szavával, mint a többi résznél is. Kérlek, kíváncsiság miatt írd le nekem a korod, nemed. Nincs semmi szándékom, csak jó lenne tudni, ki az empatikus, bölcs komment írója. Köszönöm.

2022. márc. 16. 17:59
 16/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentem a #13- nak ment.
2022. márc. 16. 18:03
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! #13-as vagyok, 24/F.

#14-es említette, hogy önmagad is rendbe kell szedni. Ez így van! Magaddal is békében kell lenned, az önbecsülésed, szorongásaid ápolni. Az írásodból az látszik, hogy érzékeny vagy nagyon lelkileg, nem vagy erős, magabiztos (ez nem kell, hogy üsse egymást). Ezek a működések gyerekkorban alakulnak ki leginkább, és az élet folyamán, ha nincs "kezelve", mellé társul magány, befelé fordulás, akkor nem fogsz tudni harmóniában élni.

2022. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig #13-as vagyok.

A szeretői viszony erre rátesz egy lapáttal. A távolság, hogy nem tudhatod magad mellett a szerelmed. A szíved nála van, de fizikailag nem tudsz kiteljesedni vele. Ilyenkor az agyadban a birtoklási vágy eluralkodik (ezt ne vedd negatív értelemben, egyszerűen csak őt akarja, ott melletted), társulnak mellé az elvárások (szintén az agyad generálja), hogy ő viszonozza azt, amit te teszel érte, és ha ez felborul, akkor esel kétségbe, mint most is. És ez iszonyú fájdalommal jár.

2022. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%

"Az életemben nem először érzem azt, hogy örök második vagyok mindenkinél, és, hogy mindig én vagyok másokért"

Sajnálom, hogy nekem kell kimondjam, de itt is csak az örök második vagy.

2022. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!