Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jön be a hagyományos családmodell és ezzel hátrányba kerülök a nőknél?

Figyelt kérdés
én férfiként azon az állásponton vagyok hogy a férfinak és nőnek mindenből egyenlő részben kell kivenni a részét, mégis a nőkkel akikkkel manapság találkozom, ismerkedem ők azon az állásponton vannak hogy a férfinak csak a pénzkereset és a családfenntartás a dolga a nő meg szül és gyereket nevel esetleg elmegy valami részmunkaidőbe dolgozni
2022. márc. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon sok nő is így gondolja, csak úgy tűnik te nem a neked megfelelőekkel ismerkedtél. Nem tudom milyen közegben mozogsz, de az én ismerőseim körében nem az van többségben, aki a régebbi modell szerint élne.
2022. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Japán férfiak ezért nem házasodnak, mert ott nagyon durván dívik a régies férfi-modell elvárása, amire a többség nem alkalmas.
2022. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért itt nagyon komoly anyagi elvárásoknak kell megfelelni hogy egy férfi el tudja magán felül a nőt és a majdani gyereke(i)t is tartani. a mai magyar átlagbéreket elnézve azért egy nem jogos elvárás?
2022. márc. 18. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is ez a régi felállás van most jelenleg. De azért mellette én is dolgozom részmunkaidőben. Az én párom ilyen, neki a baráti körében is ez él még.

Nővéreméknél pont fordítva. Ott pl az apa van otthon a gyerekekkel, nővérem meg dolgozik. Nővérem élvezi, a férje nem annyira már ahogyan én látom.

2022. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én direkt nyírségből hoztam fel egy 20 éves csajt budára, társkeresőn ismertem meg, sose nem járt még nagyvárosban, de elég jól néz ki.Szülők szegények.

Ha nem mos főz takarít,elég azt mondanom ha nem tetszik mehetsz haza anyádhoz a putriba.Ilyenkor pár óra és csillog villog a lakás,este még békülős szex is van.

2022. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell eltartani. Van CSED GYED GYES CSP. adókedvezmény.Ezek mind a nő keresetéből. De azzal legyél tisztában,hogy baromi nehéz visszamenni. A bölcsis/ovis időszak úgy néz ki ,hogy a gyermek 2 napot jár közösségbe,meg 2 hetet van otthon. Ha nincs segitseg ,akkor bizony anyuka vagy egy 4órás munkát választ ,vagy 2 hónap alatt ellövitek mindketten a szabadságotokat utána meg vakargatjátok magatokat hogyan tovább. Szóval ha már gyerek van egy kicsit muszáj lesz a szemléleted átformálni.
2022. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Jogos, vagy nem jogos, én ezt várom egy férfitől! Én teljesen jól elvagyok otthon a két gyerkőccel, vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeket! Természetesen nem baj, ha te ezt nem tudod/akarod megadni, van ezer másik, aki majd örömmel megadja ezt a nőnek! Rengeteg férfi van, aki szeret így élni, és annyi a vágya, hogy csinos legyen a feleség, a gyerekek mindig meg legyenek oldva, meleg kaja minden nap, "tiszta udvar rendes ház"

Egyszerü a feladat: Olyan nőt keress, aki nem erre vágyik, és ugyanigy gondolkodik mint te!

Szívesen!


Egyébiránt: nálunk sose kérdés, ki vigye-hozza őket, sose kérdés, van e idő főzni, nyáron hol legyenek, ki tanuljon velük, ki csinálja meg a házimunka 100%át, ki menjen táppénzre ha betegek!

2022. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Ja igen. Még egy add info!

2 gyerkünk van! Egy 4 éves, meg egy 6 éves! A covid előtt, ha picit köhögött, vagy picot a folyt az orra, simán vihettem oviba. Most, ha egy felet tüsszent a gyerek, már telefonálnak, hogy menjek érte, és vigyem haza! Tavaly, (számoltam) NEM VOLT!!!!!!!! olyan hét, hogy mind a kettőt, egyszerre, egész héten tudtam vinni! Egyetlen hét sem volt!!!!!!!! Nem viccelek! Egyebként a szülésből is kiveszed a részedet? Tehát 4.5 hónaoig én hordom, 4.5 hónapig te, és természetesen a vajúdást is megfelezzük! 🤫


7es voltam!

2022. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Á, barátunk visszatért a nyírségi fantáziával :D
2022. márc. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy túltolod ezt a felezgetést? Sok esetben látom, hogy a felnőtt, évek óta dolgozó férfiak pörögnek ezen, hogy a 19 éves, épp érettségire készülő barátnője nem állja a programok felét. A 35 éves, hogy a 22 éves párja nem tudja villantani a fél ház árát, mert fősulis. Az se ritka, amikor apuka egy percet sem vette ki a részét a gyereknevelésből és a házimunkából, de azt elvárja, hogy a nő patent a felét fizesse mindennek a 25 ezres gyes-ből. Vagy keressen teljes állást úgy, hogy 7-kor nyit a bölcsi, és 14.00-kor már a te gyereked az utolsó a csoportban, tehát fizikai képtelenség.

Ahogy elnézem, egyáltalán nem jellemző, hogy a nők a régi, kiszolgáltatott életmódra vágynának. Ezért fura, ha te csak ilyeneket fogsz ki. Állítólag... Viszont ha közös gyerek is tervben van, akkor vagy te is mész gyes-re, vagy anyagilag teszed magad oda.

2022. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!