Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hagyományo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a hagyományos családmodellről?

Figyelt kérdés
Férj, feleség, gyerekek, közös otthon, apuka dolgozik, anyuka otthon van.

2020. júl. 13. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben a híve vagyok, eszerint élek
Alapvetően egyetértek vele, de vannak benne elavult dolgok
Pár dolog szimpatikus benne, de nagyrészt elavult
Teljesen elavultnak tartom, a mai világban már nem működőképes
90 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Már megint lemaradt az én kategóriám:D
2020. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi lenne az? :)
2020. júl. 13. 21:08
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Elavult. Mai modell, anya dolgozik, apa szül és szoptat, polkorrekt meleg gyerekek.
2020. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez a "hagyományos" családmodell se hagyományos, amióta a nőknek is van munkahelyük és az nem mostani keletű, hisz a nő ezt csinálja: szül, otthon van 2-3 évig, gyereket nevel, elmegy dolgozni, aztán hazamegy, gyereket nevel és vezeti a háztartást.


A férfinak is kötelessége együtt nevelni a gyereket a feleségével és beszállni a háztartásba.

2020. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Van akinél működik, de nekem derogálna otthon maradni, gyereket meg véletlen se szeretnék.
2020. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elavult, mert ma már kevés férfi keres annyit, hogy egyedül eltartsa a családot nem vegetálás szintjén. Másrészt, sok a válás... egy htb feleség elég nagy szarban találja magát, ha apu úgy dönt, hogy összejön a kolléganőjével, és válik. Sok évig kiesve a munkaerőpiacról, pár gyerekkel a nyakában ugyan mihez kezd? De nem is kell válást vizionálni, apu tartós beteg lesz, meghal, bármi történhet, és az egész család éhendöglik, hacsak nem keresett tényleg baromi jól, és képeztek nagyon nagy megtakarítást.

A harmadik, ami mondjuk nem mindenkinek szempont: én azért szeretnék egyéb területen is sikereket elérni, kíváncsi vagyok, hogy mire vagyok képes. Nevelek 2 gyereket, van férjem, de van egy vállalkozásom is, ami nagyon ígéretesen indult tavaly. Igenis kíváncsi vagyok, hogy meddig tudok vele eljutni úgy, hogy a munka-magánélet egyensúlyt is tartom, és tök nagy sikernek élem meg már most is az egészet. Szép dolog itthon lenni a gyerekekkel, vezetni a háztartást, de lehangoló belegondonom abba, hogy a mindennapjaim legnagyobb eredménye a háromfogásos ebéd lenne. Kevés egyszerűen, ennél több van bennem.

32N

2020. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
2 Teljes mértékben híve vagyok, eszerint élek, és család mellett dolgozom.
2020. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Mar a gyes alatt is majdnem megkattantam, ugyhogy nem, koszi. Meg szeretek dolgozni.
2020. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

"Másrészt, sok a válás..."


"Teljesen elavultnak tartom, a mai világban már nem működőképes"


Lehet, van összefüggés? :D


A nők fene nagy szabadságának megvan az az apró hátulütője, hogy a T. férjek elég hamar olajra lépnek.

2020. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

En alapvetoen ellennek itthon, vallalkozokent, de az a resze szerintem undormany, amikor csak a ferfi dolgozik, es csak a no vezeti a haztartast.

En bekattanok az ilyen napoktol, amikor az egvilagon semmi dolgom, csak rendet rakosgatni, egyebkent van hobbim, el tudom foglalni magamat, nem ez a baj, hanem hogy pl mikor legutobb is munkanelkuli voltam 2-3 honapot, olyan szinten osszezuhan az onbizalmam, hogy mar a barataimmal sem esik jol talalkozni, mert az jart a fejemben, hogy na, en vagyok az a tarsasagban, aki nem csinal lofszt se😀 Nem miattuk, hanem magam miatt, nekem kellenek a mindennapi sikerek a munkahelyen, az elismeres es tarsai.

A gyereknevelest pedig nem tartom olyan dolognak, amibol ezt meg lehet kapni, mar a primitiv osember is tudott kb gyereket nevelni, maskulonben most nem lennenk, tehat alapvetoen nem egy hatalmas eszmunkat igenylo feladat, fuggetlenul attol, hogy az unatkozo haziasszonyok milyen szinten tul tudjak komplikalni.

2020. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!