Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

a tortenet egyszeruseg kedveert, ketto lanyrol van szo, az egyik legyen A, a masik B..

Hollandiaban vagyunk egyetemistak, A magyar lany, B nemet.

A-val egyetem elejen, oktober korul nagyon joba lettunk, sokat talalkoztunk, de csak baratok voltunk. Idovel kezdtem tobbet erezni iranta. Egy egyetemi esemenyen par honapja A bemutatta nekem B-t (ekkor meg nem volt semmi komoly A-val).

B-vel beszelgettem picit, irogattunk, aztan majd abba maradt az egesz.

A-val sokat talalkoztam, mivel magyar is, aztan bele szerettem. Par napja mondtam el neki, hogy amugy kedvelem ot. De friendzonolt, mondvan, hogy nem szeretne tartos kapcsolatot jelenleg.

B-vel ujra elkezdtem beszelgetni 2-3 hete, feldobta az instagram, A-val azt hittem semmi eselyem, ezert is irtam ra ujra B-re. (Fel eve nem beszeltunk meg nem talakoztunk meg semmi).

Aztan A-val ujra jol ment minden, elmondtam neki, hogy szeretem ot, de amit mondtam, nem sult el jol.

Elhivtam utana B-t talalkozni, nagyon jol sikerult, ossze is jottunk.

Ma volt egy egyetemi esemeny, A is ott volt, bemutattam neki a baratnomet (akit ugye miatta ismerek, csak fel eve nem talalkoztak kb, akkor is csak egyszer).

A, egy parral tobb froccs mint kellett volna utan elmondta nekem, hogy egy het sem telt es baratnom van. Amit neki mondtam, ezek szerint nem is jelentett semmit, mivel egy het alatt lett masik baratnom.

Nem tudom A-nak ehhez mi koze, vagy serti az egojat, de nekem ez nagyon rosszul esett es elegge elkuldtem ot a ****aba. Nagyon nagyon jol elvoltam A-val, ezert is szetettem bele, imadom a tarsasagat, szeretek korulotte lenni.

De ezek utan biztos nem baratkozom vele tobbet.


Szerintetek?



2022. márc. 25. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. Biztos nagyon "szeretted" ha tényleg összejöttél kis idő elteltével mással.


Bár abban neked is igazad van, hogy semmi köze hozzá, ha lepattintott.


Csak tudod így az ő szemébe a nagy vallomásod kb egyenlő azzal, hogy = meg akartalak dugni, nem jött össze akkor szeretek most más.


Még akkor is, ha te tényleg szeretted.

2022. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

SZERELMET vallasz neki, és 1 hét után összejossz mással, ez nyilván mindenkit kiakasztana:D

Jó nagy hímr*banc vagy,egészségedre.

2022. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%
Ha lepattintott, akkor így járt. Szvsz senkitől nem várható el az, hogy elefántcsonttoronyban ülve várja a csodát. Volt egy lány tavaly év augusztus fele. NAGYON rövid idő alatt beleszerettem, sokszor elhívtam ide-oda, sokszor kerestem. Többeknek feltűnt hogy mennyire közel állunk egymáshoz - noha nem fejlődött tovább a dolog. Később is elmondta, hogy nem akar párkapcsolatot. Ehhez tartottam magam. Amikor jelenlegi párommal összejöttünk, akkor meg kezdődtek a drámák. Na, ez nálam súlyosan kontraproduktív. Ha még lenne is esélye, sem lenne - ezt a hülyeséget nem tolerálom. AKKOR kell lépni, amikor ott az ideje a dolgoknak. Ha nem teszi, nem baj, de akkor utólag ne reklamáljon!
2022. márc. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy is akadt ki jogosan. Akarok is tölled valamit még nem is. Aztán mikor össze jösz valakivel már nincsen kivel játszadozon. Engem is így pattintott az egyik párom. Mikor össze jöttem a mostanival, rám mászott. Ennek már 20 éve.
2022. márc. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs köze hozzà, oké, de mindenki kiakadna tök jogosan, ha szerelmet vallanál, utána pedig egy héttel bemutatnád a barátnődet. Okkal vagy hiteltelen bárki szemében, arról pedig eddig senki egyetlen szót sem ejtett, hogy mennyire gyomorforgatóan undorító, ahogy B-t kezelted. Csak akkor fanyalodtál rá, mikor A lepattintott, konkrétan a szövegből is kitűnik, hogy B a ló helyett a szamár.

És mi sem bizonyítja jobban, hogy mèg mindig A érdekel, hogy az ő jogos kiakadásával vagy elfoglalva, miközben ott van a kb vigasztalódásra szánt új baràtnőd.

Az Isten mentsen meg ilyenektől, mint te mindenkit.

És fogadok, nem érted, hogy mi a baj veled.

Jellemtelensèg.

2022. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam a storybol sajnos, az az, hogy A azert is offolt ki, mert kozben lett neki egy osszejaros, baratsag extrakkal kapcsolata az egyik szinten magyar sraccal az egyetemrol. Amirol en nem tudtam..

Valahogy szoba kerult a szex, miutan mondta, hogy nem szeretne semmit tolem (utana mar csak igy baratilag beszelgettunk meg stb).

Es mondta, hogy o amugy tegnap szexelt az emlitett magyar sraccal. (Es ez mar tart egy par honapja).

Azaz en az utobbi par honapban teljesen hulyet csinaltam magambol, irogattam neki, talalkozgattunk, randiztunk, ott aludtunk egymasnal stb stb. azt hittem minden jol megy, erre meg kiderul hogy neki (is) van valakije.

Eloszor csak igy banatomban irtam B-re, 2-3 hettel azelott, hogy elmondtam volna az erteseimet A-nak.

Aztan miutan kioffolt, megkerdeztem B-t, hogy talalkozunk-e, es nagyon jo volt, egybol “kattant” minden, ossze is jottunk.


Elso, mellesleg A-rol kiderult, picit ribizli a csaj, eleg sok mindenkivel fekudt ossze egyetem alatt (most kezdtuk a masodik felevet). Nem sertodott volna meg azon, ha csak meg akartam volna fektetni..

2022. márc. 25. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, most is alátámasztottad, hogy aljadék módon tartalèknak hasznàltad B-t, másrèszt pedig milyen jogon mondod te meg, hogy A ribizli? Mi közöd hozzá?

Ettől nem vagy felmentve semmi alól. Azt ő hadd döntse el, hogy kivel fekszik le, és hogy full hiteltelennek tart-e téged, hogyha azt állítottad neki, hogy így-úgy szereted, aztán ahogy visszautasított, máris kerestél egy búfelejtőt.

Felelősséghárító vagy. Nem adhatsz felmentést magadnak, mert ezt vagy azt feltételezel valakiről.

2022. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

"Elso, mellesleg A-rol kiderult, picit ribizli a csaj, eleg sok mindenkivel fekudt ossze egyetem alatt (most kezdtuk a masodik felevet). Nem sertodott volna meg azon, ha csak meg akartam volna fektetni.."

Mit ribizlized ember, bármikor lennél a helyébe, vagy valamelyik palija helyébe, akit k.rogat:D

2022. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso, teljesen igazad van, csak nekem ebbol az jott le, hogy neki szabad ossze vissza mindenkivel osszefekudni, de ha egyszer nekem lesz valakim, akkor komolytalan vagyok.
2022. márc. 25. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog köszönőviszonyban nincs egymással, úgyhogy kár összemosni. Ő nem mondta, hogy bárkibe is szerelmes és szeretne együtt lenni, te pedig mindenkèpp vele akartál komolyat hónapokig. Ezért vagy te szavahihetetlen. Ő nem ígért semmit, amire aztán a viselkedèsével rácáfolt, ahogy te.
2022. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!