Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

a tortenet egyszeruseg kedveert, ketto lanyrol van szo, az egyik legyen A, a masik B..

Hollandiaban vagyunk egyetemistak, A magyar lany, B nemet.

A-val egyetem elejen, oktober korul nagyon joba lettunk, sokat talalkoztunk, de csak baratok voltunk. Idovel kezdtem tobbet erezni iranta. Egy egyetemi esemenyen par honapja A bemutatta nekem B-t (ekkor meg nem volt semmi komoly A-val).

B-vel beszelgettem picit, irogattunk, aztan majd abba maradt az egesz.

A-val sokat talalkoztam, mivel magyar is, aztan bele szerettem. Par napja mondtam el neki, hogy amugy kedvelem ot. De friendzonolt, mondvan, hogy nem szeretne tartos kapcsolatot jelenleg.

B-vel ujra elkezdtem beszelgetni 2-3 hete, feldobta az instagram, A-val azt hittem semmi eselyem, ezert is irtam ra ujra B-re. (Fel eve nem beszeltunk meg nem talakoztunk meg semmi).

Aztan A-val ujra jol ment minden, elmondtam neki, hogy szeretem ot, de amit mondtam, nem sult el jol.

Elhivtam utana B-t talalkozni, nagyon jol sikerult, ossze is jottunk.

Ma volt egy egyetemi esemeny, A is ott volt, bemutattam neki a baratnomet (akit ugye miatta ismerek, csak fel eve nem talalkoztak kb, akkor is csak egyszer).

A, egy parral tobb froccs mint kellett volna utan elmondta nekem, hogy egy het sem telt es baratnom van. Amit neki mondtam, ezek szerint nem is jelentett semmit, mivel egy het alatt lett masik baratnom.

Nem tudom A-nak ehhez mi koze, vagy serti az egojat, de nekem ez nagyon rosszul esett es elegge elkuldtem ot a ****aba. Nagyon nagyon jol elvoltam A-val, ezert is szetettem bele, imadom a tarsasagat, szeretek korulotte lenni.

De ezek utan biztos nem baratkozom vele tobbet.


Szerintetek?



2022. márc. 25. 00:26
1 2
 11/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%
Gyerekek. Nem a lány szuverén döntésével van a baj. Azzal van a baj, hogy búgócsigázott (vagy nem) ide-oda, és utána balhét ver amikor a srác mégis más mellett dönt. Nyilván: Szuper dolog a fiú-lány barátság. Király, csak nem elég, ha az ember párkapcsolatban gondolkozik. Az is egy más kérdés, hogy nyilván ha esélytelen, leépítem. És többé nem foglalkozom vele.
2022. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!