Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadt ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki, mert nem küldtem neki olyan képet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fűzögetett engem, én pedig voltam olyan buta, hogy játszadoztam vele. Nem ígértem neki semmilyen képet, de nem is mondtam neki nemet. Hülyítettem őt, de azt hittem, hogy ő is viccesnek találja ezt a játszadozást.

Eljutottunk odáig, hogy ír nekem egy listát, amiben 40 pontban leírja, hogy miért kéne neki küldenem olyan képet. Mondtam, hogy na hajrá, akkor csináld meg a listát. Ezzel ő azt hitte, hogy ha megcsinálja, akkor tényleg küldök neki képet.

Olyan komolyan vette, elkezdte írni a pontokat, és folyamatosan jelentette, hogy hol tart velük. Ekkor már kezdtem érezni, hogy ennek nem lesz túl jó vége. Próbáltam neki mondani, hogy ez a lista csak egy vicc, nem fog érte kapni semmit, én csak kíváncsi vagyok, hogy milyen indokokkal próbálna meggyőzni. Ő mégis hajthatatlan volt, és elkészült a lista.

Mondtam neki, hogy vicces lett a lista, tényleg nagyon tetszik, de nem szeretnék képet küldeni. Ekkor teljesen elhidegült. Azt mondta, hogy oké, de ezután nem beszéltünk egy napig.

Kérdeztem, hogy hogy van, próbáltam bocsánatot kérni tőle, mert éreztem, hogy megsértődött. Most végre elmondta, hogy nem az a baja, hogy nem küldtem el a képet, hanem az, hogy megígértem valamit, és nem tartottam be.

Magamat is hibásnak tartom, de kezdem azt is érezni, hogy végső soron azért sértődött meg, mert nem tudott tőlem képet kicsalni. Talán mindvégig csak ez volt a célja. És most duzzog, mint egy kisgyerek, aki nem kapta meg a játékautóját.


2019. ápr. 17. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Sőt, nagy butaságot követtél volna el, ha küldesz neki.

Tudod, aki meg ezen kiakad, annak nem is te kellesz, csak egy kép, akire kiverheti.

2019. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek hagyj békét ennek a gyereknek ez nem normális eszetlen!
2019. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
96%
Nagy játékos és frusztrálja a kis köcs#göt, hogy értelmesnek tart téged és semmit nem tudott tőled kicsikarni. Interneten ezeket a skizofrén szociopatákat messziről kerüld, igen hamar vissza tudnak élni a naivságoddal.
2019. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2%

Jajj de arányosan húzod ki magad. Senkinek nem vicces, ha hülyítik, neked sem lenne az. Arra, hogy küldj egy képet a széthúzott muffodról pedig az a válasz, hogy küldesz egy képet a széthúzott muffodról vagy leszögezed, hogy a muffodról nem kap képet sem széthúzva sem máshogy. Aztán lehet ökörködni egymással, ha van hozzá kedvetek. Nemtől függetlenül fíreg dolog ezt csinálni a másik emberrel.

32/f

2019. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Arányosan*
2019. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Földhöz verem már 😂
2019. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy jött ki, hogy benne vagy, akkor ciki, hogy most nem állod a szavad.

Én poénra vettem volna, és küldtem volna cserébe 40 részletet magamról, hogy már csak helyes sorrendben össze kell raknia. Vagy valami hasonló.

2019. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem... hány évesek vagytok? Ovisok?

Ezt a pszichopata majmot meg minél hamarabb felejtsd el! Normális férfi randizni hív, elmegy érted, és teljes valójában akar veled lenni, nem fényképeket kunyerál, hogy aztán kiverhesse rájuk... egyébként pont az ilyen képek szoktak a napisz@ron landolni, még jó, hogy a helyén volt az eszed.

2019. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az se normális aki meztelen képeket csinál magáról a 21-ik században. Egy kollégámat pont ezért rúgták ki nemrég. Pedig ő azt hitte, ezek a fotók sosem kerülnek ki a netre. Ebben reménykedni merő butaság.


Aztán elég ciki ha visszaköszön 1-2 oldalon, életek mehetnek tönkre a "jó bulinak tűnt" sztori miatt.


Pár évvel ezelőtt meg a feleségem főnökasszonya telefonjáról "valahogy" ugyancsak kikerült egy csomó home videója, hát az ő cége sem tolerálta, így ő magától leköszönt. Égett is az arcáról a bőr rendesen.


Szóval én azt ajánlom, hogy SOHA ne csinálj, és SOHA, semmi körülmény között ne küld ilyen fotókat senkinek!!!


Tele van beteg emberekkel a világ, sőt, sokkal magasabb ez a szám, mint amit feltételeznél.

2019. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Duzzogjon csak :D
2019. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!