Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít a párom szó használata?

Figyelt kérdés
Lehetne helyette pl. barátom, barátnőm, szerelmem...

2022. márc. 26. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Idegesít.
Nem idegesít.
53 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem a barátom/barátnőm zavar mert arról egy barátra asszociálok, nem a kedvesére
2022. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én barátnőm kifejezést használtam régebben.
2022. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Egyet értek az előttem szólóval. Barátom barátnőm több is van, párom csak egy. A szerelmem, kedvesem meg nekem sok, azt inkább a konkrét személynek mondom, nem rá használom.
2022. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Szerintem messze a legkultúráltabb. Nekem a "csajom", "pasim" ami zavaró
2022. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Egy bizonyos kor felett már röhejes olyanokat mondani hogy a barátom/bnőm, vagy azt hogy egyutt járunk, mert ez 30 40 felett gyakorta inkabb szeretőt jelent vagy csak d.go kapcsikat.
2022. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Párja a zokninak van.
2022. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Nekem sokkal furább az, mikor valaki azt írja: a barátom 38 éves és ...


Tiniknél elmegy, de egy komoly párkapcsolatban a barát, barátnő furán hangzik.

2022. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Régen mi is barátnőm/barátom-ként hivatkoztunk egymásra. A párom nekem már túl sok, pont mint a kedvesem, szerelmem. A barátom pedig valóban nem volt elég kifejező, de nem tudtam jobbat. A házasság megoldotta a problémát, most már férjem van. :D Ettől függetlenül maga a szóhasználat nem idegesít. Mindenki úgy hivatkozik a patnerére, ahogy jólesik,.
2022. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem személy szerint nem tetszik, de mi már jegyesek vagyunk. A vőlegényem-et szoktam rá használni.
2022. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lehet még partnerem, élettársam... Köszi a válaszokat!
2022. márc. 26. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!