Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít a párom szó használata?

Figyelt kérdés
Lehetne helyette pl. barátom, barátnőm, szerelmem...

2022. márc. 26. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Néha élettársat mondok, de egyik szót sem szeretem. 9 év után a pasim, barátom komolytalan, már 30 felett vagyunk. Nem férjem/vőlegényem, mert nem akarunk házasodni, viszont az érettársasságot sem papíroztuk le, a szerelmem pedig nekem is nyálas, pedig nő vagyok. Úgyhogy jobb híján párom. Néha életem párája. 😂
2022. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A barátnőm, barátom -- az lehet tényleg csak barát másképp haver

Az élettársam/társam az már komolyabb kapcsolat akivel már együtt éltek, akivel már összebútoroztatok.

2022. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem. A barátnőm/barátom zavar, mert az mást jelent. A partnerről sok minden eszembe jut. Pl.játék/sport/kártya/színész/ szex, de legkevésbé az ember párja. Az élettársról meg a Kékfény jut eszembe, ahol K.Zsolt ittas állapotban leszúrta élettársát.

Szóval jobb híján, a párom a legkifejezőbb, mert jó esetben valóban ketten alkottok egy párt.

2022. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk csak a párom kifejezés jöhet szóba
2022. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mikor még nem voltunk házasok, a férjem sokszor akkor is azt mondta rám, hogy a feleségem, mert az élettárs szó szerinte is Kékfényes. Bár ez azért régebbről jön, mikor még többnyire házasok voltak az emberek, a kétes alakoknak volt inkább élettársuk.
2022. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elettárs kiadja valahogy a magánugyeket, azaz egyutt élünk, de nem veszem el.

A partnerről max szexpartner jutna eszembe.

2022. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátom/barátnőm->nekem furcsa, gyerekes megfogalmazás

Szerelmem->néha használom, de inkább ismerősök között, elég bensőséges kifejezés

Parterem->nekem ez inkább szexkapcsolatra kifejezés

Élettársam->nekem nagyon tárgyilagos

Párom szót használom én is leginkább, még a menyasszonyom/vőlegényem ami szerintem jól hangzik.

2022. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

De, mindig is gyűlöltem ezt a szót.

Ha idősebb korosztályról beszélek, akkor is inkább akárhogy máshogy célzom rá, pl. “xy, akivel z együtt van/kapcsolatban van”.

Én még abba a korosztályba tartozom, ahol nem fura a “barátom/barátnőm” kifejezés sem.

2022. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Biztos nem fogom 30 évesen “barátomozni”, és még nem vagyunk házasok. Élettársamozni sem fogom.


A párom ( igen így hívom és nem, egyáltalán nem idegesít), gyakran feleségként hivatkozik rám. Lassan már megejtjuk, és akkor már én is férjemnek fogom hívni. :)

2022. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként meg párkapcsolatnak hívják, akkor miért furcsa a párom szó?
2022. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!