Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van gyerekük ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van gyerekük ok milyen párt keresnek leginkább?

Figyelt kérdés
No vagyok... És biztosra tudom mondani, hogy meg jó pár évig nem akarok gyereket! (lehet soha se!!!). Mondjuk az, hogy a pasinak lenne gyereke az engem pont nem zavarna. Ők alltalaban olyan nőt keresnek maguknak akik nem akarnak vagy van gyerekük? Bocsi ha kicsit hülyén fogalmaztam meg hirtelen máshogy nem tudom... N29
2022. márc. 27. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat általában maga a nő fogja meg gyerektol fuggetlenul.


Nem egy olyat lattam már aki azt mondta hogy keruli a gyerekes nőket, aztán önmagát cáfolta meg.

Vagy akik megkaphatnának 20 éveseket de 35 feletti gyerekes anyával van inkább.


A NŐ érdekli őket elsősorban.


Itt is mennek ezek a kérdések hogy egyedulallo anya senkinek nem kéne.

Aha...és még kaparnak is pedig utánuk.

2022. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azaz ha a pasinak van vagy nincs gyereke, az nem oszt nem szoroz.
2022. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... Igen én is ezeket hallottam a környezetemben. Mondjuk éppen ez az ha bejon a pasi nem számít, hogy van e gyereke vagy nincs max jó viszonyba voltam vele is de nem úgy hogy nevelem, hanem haverom :)
2022. márc. 27. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagypk, válás zajlik, az ötéves fiam velem marad.


Nekem az számít, hogy Vele fogadjon el. Más az életvitel gyerekkel, így egy anya talán jobb társ. De ezek egyénfüggő és intelligenciafüggő dolgok.


F, 42

2022. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 szuper jó! :)
2022. márc. 27. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyan nőt ismerek, aki olyan férfit keres, akit nem kell bemutatni senkinek, ellenben akkor ér rá dugni, mikor a gyerek épp nincs otthon, vagy már rég alszik. Nyilván bőven vannak másfélék is.
2022. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!