Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasságot vagy a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságot vagy a szerelmet választanád, ha a sors megkísértene?

Figyelt kérdés

Ha találkoznál egy olyan emberrel, akivel úgy vagy egy hullámhosszon, mint soha senkivel és beleszeretnél, mit tennél?


Nyilván attól a gyerek a gyerekem , ne keverjük a dolgokat. Család egy langyos házasságban vagy család egy új emberrel boldogan?


2022. márc. 27. 22:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%
10 es,erre szoktam én mondani ,hogy a papír és az ilyen így esküszöm úgy esküszöm egy nagy humbukk🤣🤪ugyanúgy szakítás mint akik csak járnak,de na sok nő kihisztizi az esküvőt,és azt gondolja ,H na mostmár be van biztosítva.
2022. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%
#11 Ezzel maximalisan egyetertek. Azt viszont telleg hanyingerkeltonek talalom, hogy szarnak bele a sajat gyerekuk lelkivilagaba, akit ok annyira akartak. Mert lassuk be a gyereket nagy reszben a nok akarjak, a pasik meg a not, ezert belemennek.
2022. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%

12: A gyerek lelkivilágának az tesz jót, ha szeretetteli környezetben van.

Ha rossz, szeretetlen házasság légkörében kell élnie, az roncsolja a lelkivilágát és a személyiségét.

2022. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha a hazassagomban szep eletunk lenne , es joravalo ferjem lenne, nyugodt elet mellett, akkor sosem valasztanek ehelyett szerelmet.
2022. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Hagynék időt magamnak egy kis egyedüllétre. Nem rohannék egy másik pali karjába a xar házasságomból. Újra felépíteném magam, elgondolkodnék mit csináltam rosszul, miért alakult úgy a házasságom, ahogy. És csak akkor kezdenék új kapcsolatba, ha már tudom mit rontottam el korábban és tudok tanulni belőle.
2022. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is butaság a szerelembe futni meggondolatlanul. Egykor a házastársadba is szerelmes voltál, nem? A nagy szerelemnek 2 kimenetele van. Vagy egy sokkal jobb szeretetté alakul át, amit nem adsz fel fellángolásokért és vonzódásért, vagy egy rossz/semleges megszokás lesz belőle. De sosem marad senki lángoló szerelmi fázisban. Ezért bánják meg sokszor a válást és a szakítást az elhagyó felek, mert azzal is vége lesz ennek a fázisnak akiért elhagyták a szeretett felet. És akkor jönnek rá, hogy a vonzalom a szereteted képest semmi, mert azt életed végéig hajkurászhatod, de a szeretet egy sokkal feljebb való szint ennél. Csak néha már késő.
2022. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
25%
Nyitott lapokkal játszok/játszottam, mindenről tud a párom. Volt egy barátunk, akivel megvolt a közös hullámhossz, minden, de 30 (!) évvel volt idősebb, testi kapcsolat nem volt. Viszont, órákon át beszélgettünk, sokszor kettesben. A szeretetet szerintem nem lehet kisajátítani, de ha két ember között a kapcsolat igazán erős, azt egy harmadik sem tudja megbontani, ez a lényege. Ha jön új ember valamelyik részről, akkor velünk élhet, ha ez neki is jó így addig, ameddig mindegyikünk boldog. Ennyi, sokan furcsa felfogásnak tartják, nálunk működik.
2022. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%

#15! Mi van, ha egyszerűen azt rontotta el, hogy rosszul választott, és most "kijavítja" azzal, hogy jól választ?

#16! Persze, senki nem marad örök szerelemben, de ahogy írtad, utána több dolog jöhet. Ha az első esetben megszokás/rossz jött utána, miért ne adna egy esélyt, hogy az "újnál" szeretet lesz a szerelemből? Mivel a második fázis többnyire hosszabb, mint az első szerelmes, egyáltalán nem mindegy. "Egykor a házastársadba is szerelmes voltál, nem?" Vagy nem. Nem tudom, mi ez a tévhit, hogy első házasság mindig kizárólag szerelemből köttetik. Ha ez így lenne, nem lenne tele ez az oldal is olyan kérdésekkel, hogy esküvő előtt állunk, de...Na, annak jó része is megköttetik, aztán pár év múlva érkezik a kérdezőjéhez hasonló kérdés.

A lepontozott szerelem párti #1 voltam 🙂

2022. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már olyan komoly a dolog, hogy a gyerekkel közös programot szerveztek, akkor a házasságnak úgyis vége, nem? Vagy a gyereknek mit mondtál, ki az az ember, akivel találkozgattok és programoztok? Hoyg nem derül ki otthon?
2022. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
39%
Itt mindenki mintafeleség, meg mintaférj. Hánynom kell 🤮
2022. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!