Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasságot vagy a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságot vagy a szerelmet választanád, ha a sors megkísértene?

Figyelt kérdés

Ha találkoznál egy olyan emberrel, akivel úgy vagy egy hullámhosszon, mint soha senkivel és beleszeretnél, mit tennél?


Nyilván attól a gyerek a gyerekem , ne keverjük a dolgokat. Család egy langyos házasságban vagy család egy új emberrel boldogan?


2022. márc. 27. 22:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
18 Én vagyok a 16os válaszoló, sehol nem írtam hogy ez szeretet és nem rossz/semleges megszokás, szimplán rávilágitottam erre a perspektívára. Érdemes átgondolni egy ilyen döntést, hiszen több ember életét is befolyásolja vele a kérdező. Szerelem így, szerelem úgy, semmi nem állandó. Házasodni meg szerelemből érdemes, lelki és egészségügyi okokból főként, valamint gazdasági okokból is, mert a válásnem olcsó muri. Aki ezt az értelmi és érzelmi szintet nem éri el, arra szenvedős egy élet vár.
2022. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
#20 Vagy csak egészséges, kiegyensúlyozott, közegben élünk a házastársunkkal.
2022. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
#21! Én szerelem pártiként mélyen egyetértek azzal, hogy szerelemből kell házasodni, csupán a tényeket írtam, hogy sokszor mégse úgy teszik. Ezzel elkövetnek egy hibát, de miért kéne életük végéig bűnhődniük miatta, ha később változtathatnak? Nem buli a válás, de esély egy jobb kapcsolatra és azáltal egy boldogabb életre.
2022. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23: Sőt, már csak a nyugalom, belső béke által is jobb életet él az ember, nem is szükséges hozzá egy jobb párkapcsolat.
2022. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%
Ha a házasságom mellett szerelmes leszek, akkor az a házasságomat minősíti. Én a szerelmet választottam, mert a házasságomnak már előtte 1,5 évvel vége volt, akkor is, ha erről mások nem tudtak. A szerelmem pedig a házasságát választotta. És persze így nem lehetett semmi az egészből. Lepontoztátok, pedig teljesen igaza van annak, aki azt írta, hogy egy férfi a gyerekeit illetően szinte mindig vesztes válásnál, így hiába lesz szerelmes, teljesen érthető, ha a gyerekei mellett dönt és nem a szerelmet választja.
2022. márc. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%
25: Miért? Nem nehéz megoldani a gyerekekkel a napi kapcsolattartást.
2022. márc. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt látom, hogy a férfiak könnyen lelépnek, ha szerelmesek lesznek. Otthagyják a nőre a gyereket, a felelősséget, a gondokat, ők meg új életet kezdenek az új nővel, sokszor új gyereket is vállalnak. Kéthetente hétvégén jól elvannak a gyerekkel, de a hétköznapi gondoktól megkímélik magukat. Egy nő gyerekekkel sokkal nehezebben kezd új életet, nehezebben talál olyan párt, aki elfogadja, hogy a gyerekei vele élnek, gyerekek, háztartás mellet az anyagiakat megteremteni is nehezebb, ezért ritkábban lép.
2022. márc. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hetes, nem mondtam, hogy nő vagyok 😅
2022. márc. 28. 06:52
 29/34 A kérdező kommentje:

Látom vannak félre értések.


Férfi vagyok. A gyerekemet onnan ismeri, hogy egy baráti közösségünk van. A feleségem is ismeri. Nem történt köztünk még semmi, nem csaltam meg a nejem, de elmondtam a lánynak , hogy érzek, ő ugyanígy érez irántam


Mindenképp szakítanék, nem ő tehet róla. Rég azt érzem, hogy elég volt, de mindig nyeltem még egyet a gyerek miatt. Mára viszont, mivel van egy ember aki valóban szeret engem nem csaj kihasznál, bátrabban lépek.


És nem gyereket tervezünk már. Azt mondtam, hogy szereti a gyermekem és nem zárkózott el attól sem, hogy később akár közös is legyen

2022. márc. 28. 06:58
 30/34 anonim ***** válasza:
45%

Valamiért hozzámentél a férjedhez és szültél neki egy gyereket.

Lenne képed elvenni őket egymástól, mert te dugványozni akarsz egy újabb pasival?

Az ilyeneknek szokott csúfos pofára esés lenni a vége.

2022. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!