Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelt kérdés

Itt a Gyakorin a férfiak nyomják a dumát, hogy nekik művelt, okos, diplomás nő kell. Természetes szépséggel párosítva.


És a nők is mindig arcoskodnak, hogy ők milyen papírt szereztek.


Ezek alapján, ő lenne a NŐ? https://www.youtube.com/watch?v=4hiQAOdsdEo


2022. márc. 28. 17:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%
Lehet élvezkedni arra amit mutogat EU pénzből.
2022. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
27%
Csak simán aranyos a lámpaláz ellenére. Olyan ölelgetni, szeretgetni való. A nőtől messze van nagyon.
2022. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok, de szerintem nagyon aranyos ez a csaj. 🙂 Ha pasi lennék, akkor nekem bejönne.
2022. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
20%
Ez a nő egy semmi.
2022. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a tökéletes, de sokak számára ő az lehet
2022. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
79%

Én is nő vagyok. Én nem szoktam arcolni azzal hogy van diplomám. Szerintem sokan ismeretlenül nem is gondolnák rólam. Max. Érettségizettnek hinnének vagy akinek nem vagyok szimpi az butanak gondol.


Akit meg linkeltél ő nem arcol. Nem az ő csatornája hanem az Elte egyik szakának a csatornája ahol többek között akkor szerinted pasik is es nok is idosek es fiatalok is arcolnak ott.


A tudas nem arcolas hanem kincs es tobb helyzetben óriási segítség. A gyk-n inkabb az megy hogy lenezitek azokat akik diplomasak vagy szakmai kerdesben ertekes valaszokat vagy életmento válaszokat is adnak. Olyankor megy a trolkodas a piros pacsi csak mert hogy mereszeltek valaszolni olyanok akik tényleg segitenenek es van EQ-juk az IQ mellett.

Szerencsetlen kerdezo meg nem latja a fatol az erdot.


Ez a szegyen hogy mivé lett a gyk. Pedig nem igy indult. A gyk lényege hogy tapasztalatokkal segitsek egymast az emberek. Tobben nem értik hogy miért alkotta ezt egy diplomas programozo ami nem kis munka, nem egy hét es nem egy soros program.Dinamikus oldalt alkotni nagy munka. Legalabb tisztelhetnek trolkodo emberek az o munkajat. Szerintetek neki milyen erzes latni hogy mive teszik az emberek ezt az oldalt?


De amugy ha a valo életben megkérdeznél diplomast is es szakmunkast is lényegesen kulonbozni fog az itteni konkluziodtol. Amugy en olvastam itt hogy diplomas orvosnak szakmunkas parja volt. Es ezt a gyk-n olvastam.

2022. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
16%
#16 Mert a diplomások nem nézik az alacsony képzettségű embereket? Pont tegnap fikázott egy diplomás csaj pasikat, hogy mekkora panellakó selejtek a pasik.
2022. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jó ez a csaj és intelligens is. Na, ez már valóban jó ízlésre vall.
2022. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
33%
#18 K_rva intelligens! Egy mondatot nem bír összerakni, hogy értelmes legyen. Nem találja a szavakat sem.
2022. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
71%

#19:


Még mindig vonzóbb, mint egy tipikus beszélgetés a lakótelepi harcos amazonok között.

2022. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!