Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelt kérdés

Itt a Gyakorin a férfiak nyomják a dumát, hogy nekik művelt, okos, diplomás nő kell. Természetes szépséggel párosítva.


És a nők is mindig arcoskodnak, hogy ők milyen papírt szereztek.


Ezek alapján, ő lenne a NŐ? https://www.youtube.com/watch?v=4hiQAOdsdEo


2022. márc. 28. 17:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
80%

#27:


Ha bármit is vállalnál egy ANONIM oldalon (lol), akkor minimum a neved kint lenne, ugye. :D


Nem vállalsz te semmit, barátom.

2022. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
6%

#28 Megsértettél, még jó hogy emlékszem rá. Sz_rok a válaszaidra, nehogy azt hidd számon tartom. Kissé öntelt vagy.

Igen az lesz, mert szavahihető vagyok, amit rólad nem lehet elmondani.

2022. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%

25-ös egy átlag felhasználó ha anonim választ ad akkor miből gondolod, hogy ugyanaz válaszolt tegnap is? Rengeteg hasonló kérdés van.


Van ami nagyon jellegzetes, abból lehet tudni, hogy ki írta. Pl. a régen írt kérdést 44f, akinek a 44f a védjegye, vagy a hamis 44f.


De az, hogy random valaki fikázta a diplomást és te a mostani válaszolóra ráhúzod más válaszát. Tudod már csak azt mosolyognám, hogy akire azt hiszed, hogy ő is diplomás. :D

2022. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
7%

Tehát mégis számon tartod. ;)


Na, de egy linket tegyél már be. Látni akarom. :))


/ És azt te fogod eldönteni? Ki vagy te, valami anglikán egyházi döntéshozó?

2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
* akire azt hiszed, hogy diplomás fikázó, nos ő is diplomás lenne.
2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
25%
Több időt nem pazarlok rátok, nekem van életem.
2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit vicces számomra szétnézni a válaszok között.

Nyilván meg tudom különböztetni az irigy nőket és kanos férfiakat, ugyanakkor nevetségesnek tartok egyes kommenteket. Ez a lány láthatatlan és ezt szögezzük le.

Egy teljesen átlagos lányról beszélünk, amit egy átlagos férfi nem veszi észre az utcán. Tagadhatjátok, de ez így van. A videóhoz egyébként kiöltözött: gyakran járok Lágymányosi épület északi tömbjében és szinte kivétel nélkül mindig fehér köpenyesek rohangálnak a folyóson. Ez a lány is nagy valószínűséggel ott fehér köpenyben lenne és pont ezért, hogy még az alakja sem tűnik ki az ottani tömegből, Ti, férfiak észre se vennétek még akkor sem, ha ott tanulnátok és úgymond megközelíthető lenne. Az utcán egy ilyen lány teljesen eltűnik.

2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja neki a neve nem anonim. Szerintem ezt beszéljétek meg privátba, és minimum linkeld neki a válaszát, mert lehet félreértés is.
2022. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
19%
Egy magára vmit adó nő nem vesz fel olyan felsőt tudományos előadásra, ami a vállait így szabadon hagyja. Innentől nem érdekel, nem irigykedem rá, szerintem nagyon csinos (akár szépnek is mondható).
2022. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy kérdező neked nincsen önértékelési problémád? Burkolt kérdésben?


Kezd el észrevenni a saját értékeidet is! És ne frusztráltan keresd a másikba a hibát.

2022. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!