Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelt kérdés

Itt a Gyakorin a férfiak nyomják a dumát, hogy nekik művelt, okos, diplomás nő kell. Természetes szépséggel párosítva.


És a nők is mindig arcoskodnak, hogy ők milyen papírt szereztek.


Ezek alapján, ő lenne a NŐ? https://www.youtube.com/watch?v=4hiQAOdsdEo


2022. márc. 28. 17:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

17-es az, hogy fikázza diplomásan ugyanúgy megteszi ezt szakmunkás is diplomás irányába. Velem is voltak már taplók úgy, hogy nem is mondtam semmit, és nem diplomás volt.


Amúgy általánosítasz. Diplomásak között is van olyan és szakmunkások között is van olyan. De nem minden diplomás bunkó, és nem minden szakmunkás bunkó.


Az, hogy valakinek igénye van rá, hogy diplomás társa legyen diplomásként szerintem ez is reális vágy, és egyéni szabad akarata olyat választani aki illik hozzá és mindenben tetszik neki. Az meg pl. nem lenézés,pláne ha nem is fikázza a másikat, hanem udvariasan visszautasítja, mert ilyen is van, és utána nem fogja senkinek se fikázni, maximum azt fogja mesélni, hogy próbálkozott ismerkedni egy fiatalember velem, kedves volt aranyos, de nem volt szikra és közös nevező. Egy szakmunkás nem fogja tudni, hogy milyen az a 4 vagy 5 év vagy adott esetben még több év míg tanul. Persze ezt fordítva is el lehet mondani. De nincs abban semmi rossz, ha olyan emberre vágyik, aki tudja milyen volt éjszakázni egy-egy vizsga előtt, tudja milyen bemenni azon az ajtón mikor vizsgáztatnak, tudja milyen megszenvedni minden egyes értékes tudásért, és nem mellesleg tudja milyen diplomásnak lenni és mikor erről beszélnek a másik tudni fogja milyen az.

Pláne manapság, ezerszerte nehezebb amúgy a diplomásoknak megbecsülés terén is bizonyos munkakörökben nem csak fizetés terén.


Ismertem olyat akinek az egyik ismerőse eltitkolta hogy diplomája van, csak hogy felvegyék munkahelyre, mert ha mondta volna túlképzettség miatt elutasították volna és ez sem most volt, közel 20 éve.


De amúgy ennek az ellenkezője is igaz, vannak diplomások és szakmával rendelkezőek, vagy szakmunkások akik párkapcsolatban vannak, de ott a szakmunkával rendelkező is szerintem tájékozott, kultúrában jártas, és van igénye magát tovább képezni.

2022. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
48%
Helyes lány, nem különösebben szép, de csinos. Az, hogy művelt vagy okos-e, az nem derül ki a videóból. Ért egy tantárgyhoz, ami valószínűleg érdekli. Én például 3 nyelven beszélek, nagyon jól el tudom magyarázni a nyelvtant, főleg olaszból, mert ezt évekig tanítottam. De ettől még sem okos, sem művelt nem vagyok, mármint emiatt nem.
2022. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
48%
Helyeske, csinoska, és mindenképpen pozitívum hogy okos. De egyetértek egy korábbi válaszolóval hogy jelentéktelen, láthatatlan. A szürke kisegér iskolapéldája. Aki ha kibontja a haját, leveszi a szemüvegét, egy kis smink és normálisabb gúnya és máris bombázó lesz. És ez a szürke kisegérség lényege. A szürke kisegér nem rettenetesen csúnya, vagy borzalmasan kövér, azt észreveszik, mert feltűnő (negatív előjellel persze). A szürke kisegér az aki se nem csúnya, se nem kövér, csak olyan... szürke.
2022. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!