Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy van egy fiú barátom. Messze lakunk egymástól ezért nagyon ritkán tudunk találkozni. Régen sokat beszélgettünk aztán mivel nekem lett kapcsolatom ezért nem nagyon beszélgettünk. Az elmúlt hónapban egy kérdés végett rám írt. Azután elkezdtünk újra írni egymásnak. Párom nem tudja, mert nagyon féltékeny típus (ez miatt nem beszéltünk egymással sokáig). De nagyon jól esik vele beszélni. Mindent is megosztunk egymással. Tudja, ha párommal vagyok nem irok. Ezt meg is említette már, de nem úgy mintha örülne neki. Bármikor irok ő azonnal reagál. Peccegette, hogy ha nem lenne senkim és úgy alakulna akkor lehetne köztünk valami, és mondta, hogy eljátszott már a gondolattal, hogy milyen lenne velem. Azt mondta, hogy néha gondol rám. (elég macsó tipus, aki nem valja be, ha érez is valamit) Pedig szinte a nap bármely szakában képes írni bármit azért, hogy beszélgessünk.. Szerintetek a beszélgetések végett előfordulhat, hogy elkezdett érezni valamit irántam?
2022. ápr. 9. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Vak vagy, ha nem látod, hogy igen.
2022. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már most megcsalod vele a párodat. Döntened kéne.
2022. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem csalom meg!!

Attól, ha két ember beszélget az már megcsalás?

2022. ápr. 9. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzelmi megcsalás. A háta mögött csinálod.
2022. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
theeee....
2022. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!