Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikeres hapsik miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikeres hapsik miért ennyire beszariak, hogy 📛 és nem esik le nekik, hogy ezzel a módszerrel így is, úgy is elárulják magukat?

Figyelt kérdés

Szituáció: Ismeritek egymást, bejössz neki, de nem mondja ki, hanem inkább kipuhatolózza, hogy mennyire jó a nőnél. Esetemben azt akarta, hogy kipróbáljam a luxusautóját, majd váltásnál rátette a kezét a kezemre. Öcsém, mint az óvodában. (30+ ról beszélünk)

A direkt beszéd miért nem jó?

Már csak időspórolás miatt is okosabb lenne, arról nem beszélve, hogy általában én kikosarazom azt aki nem egyenes. Gondolom nem csak én vagyok így.


2022. ápr. 10. 12:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mindig sikeres férfiaknál figyeltem meg ezt a szerencsétlen stratégiát.
2022. ápr. 10. 12:16
 2/23 anonim válasza:
80%
Ha luxusautója van, akkor lesz nője is. Ha te nem ,akkor lesz másik.
2022. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Laylah ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti, ha lerohanják. Ha érdekel, hagyd, hadd udvaroljon, ahogy neki jól esik.
2022. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj a lassú közeledés?
2022. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Újabb kamu.
2022. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Laylah, az egyenes beszéd nem feltétlen jelenti, hogy lerohansz valakit, aki ügyes, ezt is megoldja normális tempóban. Viszont az, hogy taktikázunk, már necces, nem túl bizalomgerjesztő egy idő után.

Utolsó, melyik rész ebben a kamu? 😃

2022. ápr. 10. 12:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Most attol félsz,hogy nem tetszel neki mert nem dugott meg az első randitokon?
2022. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Most mi bajod van? Ha egy férfi elhív kettesben autókázni, akkor minden szellemileg nem visszamaradott nő vágja, hogy nyilván tetszik a pasinak.
2022. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg elkezdi simogatni, akkor főleg egyértelmű.
2022. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az erzelmek es kötődes kialakulása egy folyamat.


Nem lehet ezekrol a dolgokrol tárgyalni. Azaz en forditva látom.

Nekem aztán hiába akarná valaki magyarázni hogy komolyat akar tolem, ha mégcsak meg sem ölelt..


Aprobb események sztorik élmények, a vágy kialakulasa egymásra egyre jobban, váltják azt ki hogy mi lesz az egészbol.

Ezt nem lehet elore diplomatikusan letárgyalni hogy nekem te kellesz szexeljuk HA mondjuk pl.egy ettermi vacsoránál meg kinosan érzed magad vele.


A beszéd a hulyéknek kell akik nem szocializáltak. Es azt sem tudják a másik szivesen van e veluk viszonoz e vagy pont ellenkezoleg a társaságod is csak fárasztja.

2022. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!