Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrázók! Milyen...

Sikeres fogyókúrázók! Milyen módszerrel adtatok le minimum 20 kilót és mennyi idő alatt? Mióta tartjátok a súlyotokat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen esélyed van: teljes életmódváltás, és eszerint való élés életed végéig. Ha nem ezt teszed, akkor nem tudod tartani a súlyodat, és nemcsak visszahízol, hanem tovább hízol.

20 kg az kb. 10 hónap.

2012. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 2 hónap alatt, még régebben, egész nap bicikli és kevés kaja lement,de nem egyenletesen + akkor nem tudtam tartani sokáig kb 1.5 évig aszem. szal utána nem lehet megint ugy enni folyamatosan mint előtte.
2012. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont 20 kilót adtam le, másfél évvel ezelőtt, 5 hónap alatt.


Semmi csodamódszerem nem volt....nem ettem cukros kaját, csak max heti egyszer egy kicsi csoki vagy egy fagyi. Nem ettem kenyeret, esetleg kevés teljes kiőrlésűt (reggelire), és kerültem a zsíros dolgokat. Pl. téliszalámi helyett sovány sonka a szendvicsbe reggel, nincs kolbász, hambi, pizza, esetleg kéthetente egyszer.


Mozgás: itthon, naponta kétszer, lábemelés, néha futás, és 20 perces netes aerobic gyakorlatok.

Nekem szülés után fentmaradt pluszkilókat kellett leirtanom, 20 kilót fogytam akkor az 5 hónap alatt, és azóta másik kettőt.

Sok sikert!

2012. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmilyen egészségügyi problémád (pl. hormonzavar), akkor ha kevesebbet eszel, és elkezdesz sportolni, könnyen leadhatod a súlyfelesleged.


Én reggel mindig gyümölccsel kezdtem, napközben (barna)rizs, zöldséglevesek (vagy főzelék ritkán), saláták, főtt krumpli. Kenyeret, cukrot egyáltalán nem ettem. Ha nagyon megéheztem, akkor gyümölcsöt szoktam. Sok folyadék. Csalántea, szénsavmentes víz.


Kezdetben szobabicikliztem esténként, de nem vittem túlzásba, és így is sikerült 3-4 hónap alatt elérnem az ideális súlyomat. Több mint 20 kilót fogytam így.


Aztán meguntam a fogyókúrát, és akkor feljött pár kiló, de azóta sem híztam meg (3 éve). Most már elég arra figyelnem, hogy ne vacsorázzak, meg próbálom kihagyni a cukros kajákat az étrendemből.


Én akkor viszonylag könnyen fogytam, de biztos embere válogatja.

2012. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!