Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikeres hapsik miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikeres hapsik miért ennyire beszariak, hogy 📛 és nem esik le nekik, hogy ezzel a módszerrel így is, úgy is elárulják magukat?

Figyelt kérdés

Szituáció: Ismeritek egymást, bejössz neki, de nem mondja ki, hanem inkább kipuhatolózza, hogy mennyire jó a nőnél. Esetemben azt akarta, hogy kipróbáljam a luxusautóját, majd váltásnál rátette a kezét a kezemre. Öcsém, mint az óvodában. (30+ ról beszélünk)

A direkt beszéd miért nem jó?

Már csak időspórolás miatt is okosabb lenne, arról nem beszélve, hogy általában én kikosarazom azt aki nem egyenes. Gondolom nem csak én vagyok így.


2022. ápr. 10. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mert azoknál a pasiknál a csajok hívatják meg magukat.

Ha minden második lány igent mondana neki semmi érdekes nincs abban, hogy elhívjon valakit. Abban van kihívás, hogy ebből hány csajt tud rávenni, hogy elhívassa magát.

2022. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
21: 🤣 Teljesen jogos!
2022. ápr. 10. 13:47
 23/23 anonim ***** válasza:
53%

"Lukszuszautokbol" nem gyartanak manualis valtos modellt kb. 10 eve, de sebaj....



Wartburg volt az, vagy a Volanbusz :)



37F incel

2022. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!