Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire megserthette? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire megserthette? L

Figyelt kérdés
Haveri koromben van egy pali, akit annyira nem ismerek, de egy idoben "fel akart szedni". De eleg fura dolgokkal jott oda, nem volt annyira szimpatikus. Na mindegy, elegge ki van gyurva, es egyszer megemlitettem neki (direkt:D) hogy amugy a vekony palik bejonnek. Es azota szo szerint elkerul, nem koszon csak ha en koszonok ra eloszor, mellette allok es ugy csinal mintha nem venne eszre. Ez ennyire nagy dolog lett volna?
2022. ápr. 19. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem tudom, de te vagy a hősöm. 😆
2022. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki ilyen felszínes ember, annak lehet. De az ilyenért nem is kár.
2022. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 Na miert? :D
2022. ápr. 19. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Haa vekonyak jonnek neked be(mert ezt hiszi), minek nyomulna?🤦‍♀️

Tuti hogy nem poénra vette

2022. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg többet akart, felfogta, hogy nem az eseted, így nem érdeklődik tovább. Nem nagy dolog, csak az intelligens emberek nem futnak olyan vonat után, ami soha nem vesz fel.
2022. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kerdes, hogy miert nem nyomul. De szerintem alapveto dolog, hogy ha ismerek valakit nem nezem levegonek, vagy koszonok ha talalkozok valakivel, meg ha nem is kedvelem annyira. Ezek szerint csak nekem alap ez:D
2022. ápr. 19. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan viszonyulsz az olyan férfiakhoz, akik egyértelműen visszautasították a közeledésed, miközben te többet akartál? Szívesen mosolyogsz, beszélgetsz velük, avagy inkább kerülöd a társaságát, hogy mihamarabb elfelejtsd, ne legyen rád hatással?
2022. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most jól megmutattad neki
2022. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megsértődött. Csak felfogta, hogy nem kell neked. Már ez is baj?

Havernak meg nem akar,mert annak nem vagy jó (a számára) akkor minek foglalkozzon veled?

2022. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!