Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kilátásai vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kilátásai vannak egy kapcsolatnak, melyben a múltbeli ex lényegesen szebb nő volt, mint az aktuális barátnő? (azaz mint én)

Figyelt kérdés

Két hónapja tartó, friss kapcsolatban vagyok. Nagyon szerelmesek vagyunk mindketten. Mindkettőnk számára ez a kapcsolat maga a csoda, mert mindketten már feladtuk a reményt a pártalásra, mikor találkoztunk, és fellobbant a láng. Harmincas éveink első felében vagyunk mindketten.


Ma történt, hogy szóba kerültek a múltbeli kapcsolataink, megbeszéltük, kinek mi volt a múltjában párkapcsolati fronton. Megtudtam, hogy neki csak egy kapcsolata volt előttem. Ha jól emlékszem, három évig tartott. 2018 év végén szakítottak, szóval nem egy friss történet. Kértem, mutasson képet. Rákeresett az exére Facebookon, megmutatta. Nem voltak ismerősök.


És hát mit mondjak... Nem egy csúnya nő az exe, sőt, átlag feletti szinten szép. Ráadásul a profilképe a Maldív-szigeteken készült. De ne egy ilyen szilikonos, vagy szanaszét sminkelt insta-macát képzeljetek el, és ne tangás-fenekes képeket képzeljetek el. Sose lennék féltékeny egy műnőre. Épp az a fájdalmas az exében, hogy egy rendkívül természetes, megközelíthető, szimpatikus, vidám kisugárzású nő, aki szerencsés az alakjával és az arcával is. Gyönyörűséges adottságai vannak hozzám képest.


Tény is való, ízlések és pofonok, de bármelyik férfi vagy nő megmondhatja, az exe sokkal szebb nő, mint amilyen én vagyok. És ez nekem fura. Számára nem fura, hogy egy sokkal kevésbé jól kinéző nővel kell randiznia, ágyba bújnia? Testre és arcra egyaránt értem ezt. Meg ha valaki olyan jó nőt megkaphatott, nem fura neki, hogy most egy maximum átlagos nővel van együtt? Nem tudom, így milyen kilátásai vannak a kapcsolatunknak. Eddig olyan biztos voltam magunkban, de már nem tudom, mit tartogat a jövő.


Az egyetlen vigaszom az lenne, ha a barátom lett volna az, aki kidobta volna anno az exnőjét, mondjuk mert megcsalta. De még ez sem így van. Az exbarátnő volt a szakító fél, a barátom nem akart szakítani.


2022. ápr. 27. 00:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hasonlítgatás csak addig működik ennyire racionális alapon, amíg nincsenek érzelmek. Viszont ha beléd szerelmes, onnantól elhiheted hogy tök mindegy, mennyire volt fullos az ex, téged sokkal vonzóbbnak lát. A személyiség sem mindegy mellesleg, illetve hogy miért lett vége. Az, hogy képeken valaki jól néz ki, csak egy nagyon kis szelete a dolgoknak, ebből egy érett férfinál még nem tudsz messzemenő következtetéseket levonni.
2022. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd ezt magaddal, a szerelem nem szépségverseny!

Veled van, téged szeret, számára szép vagy és neki megfelelsz. Ennyit kell tudnod, az exe a múlt.

Neked jól esne, ha a tieidre rákeresne, és azt mondaná ránézésre, hogy vele nem leszel boldog, mert látta őket? Gondolom kikérnéd magadnak, hogy te ezt el tudod magad dönteni, és fogalma sincs az exeidről. Csak élvezd, hogy boldogok vagytok, felesleges problémákat ne kreálj magadnak, és neki se.

2022. ápr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

1) Instára, ide-oda mindenki a legjobb képeket tölti fel. Ha lesz "pixellátásod" akkor rájössz amit látsz annál a valóság hány ponttal rosszabb.

2) Bocs, de nincs némi önbizalom hiányod??? Ne vetítsd ki az exére a bizonytalanságod.

3) MOST veled van, most élj, most élvezd! Húzd ki magad és törpölj azon mivel tudsz többet nyújtani nemcsak az exénél de akár 20 Miss Word-nél is egyszerre.

2022. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát kitörölni sosem fogja az emlékezetéből, főleg ha szép volt, szokj hozzá.
2022. ápr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Feleségem is azt hitte az elején, hogy az exem szebb nő, mint ő. :D


Csak jobban megfelelt az általánosan elfogadott szépségideálnak, az nem jelentette azt, hogy én is szebbnek, vonzóbbnak tartom.


Meg azért annál a struccpolitikával működő idétlen jellemnél minden belső vonzóbbá tesz, ami neki volt.



Figy, nem a külsődön múlik ez a kapcsolat. Már ki lettél választva. Ne szúrd el az aggodalmaskodással, mert az tényleg ront az élményen, amit a párod melletted él át.


Gyönyörű, tökéletes arányokkal rendelkező, gyönyörű arcú, csinos nőket csal meg a párjuk és hagy ott gyakran egy rondábbért. Nem a szépség az, aminél fogva ez az egész megragadható. Ha a fickó egy normális ember, aki következetesen cselekszik, akkor most te vagy neki a legjobb döntése, amit a tapasztalatai fényében hozott és sokkal elégedettebb veled, mint az exeivel. És lényegtelen, ki szakított, az a kapcsolat nem működött, ez meg működne, ha hagynád. Ha meg nem normális, akkor egy gyönyörű nőt is rommá alázna, mert az ilyen embernek semmi sem elég jó.



Chill.

2022. ápr. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

2018óta te vagy az első nő nála azêrt gondolkodj el rajta,hogy lett volna 4éve találni mást. Mégis téged választott.

Olvasd el ujra amit írtál. Ő a nagy Ő, szerelem, láng stb.

Hogyha nem téged akarna akkor nem veled lenne. Az,hogy mi volt a múltban kit érdekel?

Már te vagy számára a legszebb!

Hiszed vagy sem,de mi nem a külső alapján döntünk mint a nők nagyrésze.

Nekünk igenis fontos,hogy milye ember a társunk, hiszen a szépség elmúlik,de egy kedves vidám nő mindig az marad!

2022. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Hát, én már ott kivágtam volna az újat, ha az exem akarná nézegetni. Tiszta vicc.

Higgadj le, 4 éve egyedül van, azelőtt is úgy volt, az exének sem kell, mert ő lépett le a sráctól, elég leszel neki.


Nem kell az ív a stílus miatt, valószínűleg a sztori sem történt meg, több helyen túl lett tolva.

2022. ápr. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%

Ez tipikusan a, ha nincs probléma majd generálok.

Egyszer én is hibáztam így, bár ott volt egyéb probléma is, talán ezért is maradt meg mélyen az emlék.

Párom, mikor költözött a kezébe akadt egy régi fénykép album, amiből kiszedte a számára fontos képeket, a többit a kidobandó cuccok közé tette, azok közt volt egy kép, amin azzal a lánnyal ölelkezik, akit el is jegyzett.

Akkor épp elég mélyen voltunk, nagyon megütött a képből sugárzó egyensúly, szeretet, hiába tudom, hogy a lány csúnyán kicseszett vele, megcsalta, stb. Ráadásul mindez kb 10 évvel azelőtt történt, hogy mi összejöttünk. Mégis, az amit a kép kapcsán éreztem megmaradt. Már nem tudom felidézni, hogy nézett ki a nő, számomra nem is ez volt a fontos, de az amit a szemükben láttam...

Persze, lényegtelen, soha nem is említettem a páromnak, minek? Az önbizalmam sem vette el, ahogy neked, de bekavart érzelmileg.

Szóval, a múltat érdemes hagyni a múltban és nem bolygatni. Ezt jobb ha te is megjegyzed és tartod a jövőben.

2022. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

Mért gyötrőd magad?


Régen jártak akkor még lehet a csaj se nézett ki igy ahogy most. Ha vele akarna lenni akkor vele lenne. Eltelt egy csomó év kár ezzen katogni.

Minddnkinek van múltja nekem is helyes pasikal és kevésbé helyessekel is..

2022. ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak a Te ízlésed.A másik, tartós kapcsoltban nem az számít ki a szebb.Attól, hogy szebb még otthagyja a másikat, ha nem passzolnak.
2022. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!