Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor lépett ki bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor lépett ki bántalmazó kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Hány év után? És mi volt az utolsó csepp?
2022. ápr. 30. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
meguntam verni az asszonyt
2022. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
amikor képbe jött egy jobb pasi akire váltani tudtam
2022. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Három év után. Egy nevetséges dolog miatt sértődőtt halálra. Ez már a sokadik volt abban az időszakban és érezhetően a végét jártuk. Érzelmileg volt bántalmazó, fizikailag kevésszer, de az is a lelkemnek fájt, hogy képes volta megtenni és semmi lelkifurdalást nem érzett. Idióta voltam, hogy nem szakítottam előbb. Darabjaimból kell összeraknom magam, míg ő vígan éli az életét.
2022. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen 3as számomra is ez sokkoló hogy boldogan éli tovább minden napjait mintha a világ legjobb dolga történt volna.

Ennyire utqlhatott már? Ilyenkor mindig ezt a kérdést teszem fel magamnak.

0 lelkiismeretfurdolas

2022. ápr. 30. 20:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak bokszzsáknak tartott. Ezt akkor is láttam, de nem voltam képes elhinni. Inkább hittem a hazug szavainak, mint a saját szememnek.
2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Kimentünk külföldre egy ismerőséhez munkakeresés életkezdés címen.

Az ismerősénél aztán az lett, hogy engem kényszeresen el akartak paterolni valami munkahelyi szállásos helyre, hogy dolgozzam meg éljek ott.(az isten háta mögötti vendéglátó volt, azaz azt sem tudtam, van e ott egyaltalán pályaudvar, ha menni akarnék valahova aztán tovább)

Szóval úgy éreztem, magamra hagytak és cserben, holott a párommal mentem ki, hogy alapozunk, munkát találunk, majd aztán csak ketten lakunk együtt stb.

Ezek mellett folyamatosan gúnyolt engem es mindent megtett azért, hogy élhetetlen legyen nekem ott velük.

Mindez tervezett volt. Ugyanis ez előtt testi sértést(törést) okozott es eljárás indult ellene(a kórház jelentette fel) es a bíróság felé akarta volna bizonygatni, hogy én elnézem neki, együtt vagyunk, minden szuper. Nekem meg tette a szépet.

Amikor szemétkedett velem külföldön es azt akarták, hogy elmenjek szállásos helyre melózni, hazajöttem és vége.

Ettől függetlenül mivel már eleve felfüggesztettje volt, 2 év letöltendőt kapott és le is ülte.

(És magyar értelmes ember, nem Monikashowt kell elkepzelni.)


Nálunk nem volt olyan, hogy hány év utan. Ugyanis tinikorom óta ismerem es hol egyutt jártunk, hol nem, hol együtt éltünk, hol nem, még ma is összefuthatnánk.

Kb egy életre szóló kapocs van köztünk, mint vmi testvérrel. Csak nem járok már vele. Es molesztálja a saját gyerekét, amit a gyerek anyja(elváltak)se hisz nekem el es simán apáshetek is vannak.

Mivel azóta van egy ujabb bántalmazó párom, igy semmiféle kapcsolatot nem tarthatok vele, meg mással sem.

Próbaltam korabban összehozni a 2 bantalmazót amúgy, mert valszeg jóbarátok is lehetnének, de rájöttem már, hogy jó hülye ötlet volt több okból is.

Az uj kapcsolatomból nem tudom mikor hogyan lépek ki. Igérget és próbalkozik normális lenni.

2022. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazóknál azert nincs lelkiismeretfurdalás, mert maximálisan azt hiszik, nekik van igazuk. Jogosan teszik amit tesznek. A másik megérdemli.

A másik álláspontját abszolut képtelenek felfogni es megérteni.ha el is hagyják őket is tartják hogy a másik a hibás.

2022. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év után. Teljesen kikészített, minden téren. Megcsalástól a folyamatos alázásig, fenyegetésig, hazugságig, játszadozásig minden volt, már kezdett fizikailag próbálkozni. Persze ivott is rendesen. Undorodtam tőle, és gyűlöltem magamat, hogy nem lépek. Elkezdtem egy anonim segélyszervezetettel beszélgetni, sokat segítettek. Aztán megismertem egy férfit, pedig egyáltalán nem akartam ismerkedni, de belépett az életembe. Nagyon vonzó volt, és támogató, egyszerűen magával ragadott az érzés, amit évek óta nem kaptam meg. Így aztán elvarrtam minden szálat, és nála kötöttem ki. Utána hónapokig próbált keresni az exem, de már nem érdekelt. Ennek több éve, és boldog vagyok azzal, akivel akkor megismerkedtem.
2022. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél év után. A barátnőm volt betegesen kontrollmániás, nárcisztikus, manipulatív, agresszív. Rendszeresen bántalmaztott testileg de ez annyira nem zavart, az sokkal inkább hogy lelkileg tönkretett. Addig manipulált amíg egy alattvaló szolgája nem lettem... Aki mindig ugrik ha parancsolgat és még én kértem előre bocsánatot mikor tudtam h vmi hülyeségének köszönhetően le fog cs . szni a semmi miatt.

Mások előtt megalázott.. nem értette senki miért vagyok vele. Többször szakítottam vele, ilyenkor öngyilkossággal fenyegetett.

Hónapokig bújkáltam előle, közben testvéreim (tudtom nélkül) megfenyegették.. mikor újra találkoztunk már úgy tett mint aki nem ismert fel. Összejött egy 50 éves 3 gyerekes férfival, azóta állítólag tönkretette a férfit is, meg annak a családját.

2022. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8as megirnad kérlek az anonim segelyszervezet nevét. Köszönöm.
2022. ápr. 30. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!