Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírom a helyzetemet lenn. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom a helyzetemet lenn. Mi a véleményetek? F

Figyelt kérdés

5 éve szakított velem az exbarátnőm. Együtt se voltunk annyi évet, mint amennyi azóta eltelt. Mégis gyakran gondolok rá. Lett egy új kapcsolatom, immár 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Szeretem, óvom, de nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy amit érzek iránta, az nem szerelem. Az exbarátnőm iránt viszont szerelmet éreztem, DE természetesen belőle viszont már kiszerettem. Ha nem szerettem volna ki belőle, nem lenne új párom. 3 évig gyászoltam azt a kapcsolatot, mielőtt új kapcsolatba kezdtem. Nagyon zavarosnak, kuszának érzem sokszor ezt a szeretet-szerelem dolgot, főleg az exbarátnőm és a jelenlegi barátnőm kapcsán. Még egyszer írom: az exbarátnőmbe szerelmes voltam, de már kiszerettem belőle. A jelenlegi barátnőmet szeretem, de nem érzem magam szerelmesnek. Vagy ez csak a kor miatt van? Exemmel huszonéves koromban jártam, a jelenlegi barátnőmet a 3. X-et taposva ismertem meg.


Ha a fenti katyvasz nem lenne elég, az új helyzet, hogy a Facebookon rálestem exemre, amit csak ritkán teszek meg, és láttam egy utalást arra, hogy télen esküvője lesz. Engem annyira nem érdekel ez a házasságosdi, de most mégis ez az információ szokatlan hatást vált ki belőlem. Gondolom utána jön a gyerek, és ez végképp fura: anya lesz, és én nem fogom soha látni a gyerekét. Beteges gondolat, vagy normális?


Szegény barátnőm nagyon aranyos, és nagyon szerelmes belém, azt hiszi, főnyeremény vagyok, pedig nem. A barátnőmnek bőven elég baja van az életben, én a támasza akarok lenni, nem egy újabb rossz okozója az életében.


2022. máj. 2. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
az a véleményem hogy leszarom
2022. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

És ha nem szerelem, akkor mi van? Az 2 év alatt is elmúlhat. Ha jól megvagytok, kár ezen gondolkodni, amúgy meg a korral már sokkal tudatosabb az ember, nem baj, ha ésszel választ.

Az exed nem tudom miért zavar, az a gyerek nem a tiéd lesz, és őt sem láttad évek óta. Amit érzel elmúlik, csak kicsit összezavarodtál.

2022. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Emberi erzesek, emberi helyzetek ezek, amikre anonim oldalon dobbenetes alszent hazugsagokkal szokas tamadni. Talan a vilagirodalom nem akarja becsapni magat. Ez az elet velejaroja. Valahogy szorfozni kell ezeken a hullamokon, de semmikepp sem magad bunosnek tekintesevel.
2022. máj. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyenes út a válásig.
2022. máj. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!