Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható, egy férfi miért viselkedik igy? Számomra felfoghatatlan!

Figyelt kérdés

Van egy kolléga, akit tökre megkedveltem, mert jött, haverkodott, kacsintások, mosolyok , érdeklődés hónapokon át. De itt jön a baki, házas, családdal. Úgy éreztem egyre többet keresi a társaságom és egyre közvetlenebb.


Én beleszerettem. Elmondtam az érzéseimet, mert nem bírtam tovább, kérve kerüljön el, megértette, egy pár órára került, majd a közelemben volt , ha csak megtehette. Már ezt sem értettem.


Később raírtam, beszéljünk találkozzunk, vagyunk mi olyan jóbak, hogy megbeszéljük. Nem adott választ. Eltelt pár nap, megirtam neki, hogy köszönöm, hogy embernek néztél. Erre jött a válasz, hogy elfelejtette, túl van terhelve, de nem nekem szólt, ne haragudjak.


Na de ott a kérdés. Mintha az érzéseimet le sem írtam volna, a talizzunkra nincs válasz azóta sem.


De ha találkozunk, csak néz rám, a közelembe jön mindig.



Vaki magyarázza el nekem, ha érezte, hogy kedvem, miért kellett játszani velem? Most már miért nem kerül el, miért jön még mindig a közelembe ?


Soha nem fogunk találkozni és soha nem kapok ezekre a kérdésekre választ, ezért itt remélek némi segítséget, mert kikészíti a lelkem. Miért néz úgy a szemembe mai napig, hogy zavarba ejt?


2022. máj. 8. 05:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Most nagy titkot mondok, jól figyelj!

Az emberek képesek hazudni a szerelmet és az érzéseiket. Bármit el tudnak játszani, nem kell hozzá színésznek lenni.


Úgy nézett rád... ja, meg akar dugni, de eszében sincs elhagyni a feleségét.

Jól vésd az eszedbe, hogy csak szórakozás vagy neki, nem érdeklik és nem hatják meg az érzéseid.

Ha meghatná, akkor békénhagyna hogy ne szenvedj, igaz?

Na, akkor tudod mit kell tenned!

2022. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez olyan semmiség. Majdnem az összes pasi ezt csinálja, munkahelyen valahogy el kell tolteni az időt, erdekesebb igy.

Azt gondolod nem adtál jeleket, de irod, hogy azért erzed, hogy néz rád. Szerinted ő nem látja, hogy nézel rá?

Na mindegy, neki ennyihez volt kedve. Onnantól, hogy őszinteséget akarsz, beszélgetést már csak gond vagy, teher, probléma. Persze , hogy nem irt, le se szrja mit akarsz. A túl van terhelve az egyik lehmagyobb kamu duma.

Nem akar ő elhagyni senkit, nem értem ezt a gyáva elhagyni érted dolgot. Miért hagyná el, attól hogy flortolos típus ?

Aki szerelmes IGAZÁBÓL, az mindent borít. Tapasztalat.

Aki hulyeskedik és már nem okozol örömet neki, csak kovetelezol, onnantol problémaként tekint rád.

2022. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
De honnan jön az elhagyni? Eszembe nem jutott ilyen és nem is írtam. Egy gyermek apját nem venném el. Házas, elérhetetlen. De arról had ne tegyék már, hogy érzéseim vannak, én ezt nem akartam.
2022. máj. 8. 08:49
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Senki de senki nem okol az érzéseid miatt!

Azt írjuk, hogy ne csinálj magadból hülyét és ne fűzz hozzá reményeket. Hagyd a pitsába!

Érted már?

2022. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
75%
#23: Senki nem vádol önmagában azért, hogy szerelmes lettél. De az érzelmeid a te privát belső világod termékei, s ennek ellenére a külvilágban akarod keresni a választ, s a felelősséget a kialakult helyzetért kívülre akarod hárítani. A privát érzelmeid kezelése érdekében belülről, önmagadon kell dolgoznod. Ha mindig kívülről, külső eszközökkel keresed a megoldást, úgy egész életedre kiszolgáltatottá válsz, és hidd el nekem, az emberek többségének a te érzelmeid nem jelentenek prioritást. Meg kell tanulnod önmagadban lerendezni a dolgokat, másoktól nem függve. Ha ez magadtól nem megy, akkor fordulj pszichológushoz.
2022. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

#19

"Mert nagyon jóban voltunk, egy baráttal nem bánok így."


Az a nagy helyzet, hogy te beleszerettél, ő viszont csak szórakozik veled. Erre már te is rájöttél, de mivel vannak érzéseid iránta, szeretetre vágysz, ezért akarsz vele mindenáron beszélni. Vagyis próbálsz érzéseket kicsikarni belőle. Ezt tudat alatt csinálod, nem szándékosan. Te is emberből vagy, azt várod hogy szeressen valaki.

Ezért már a szezont a fazonnal kevered, mert azt írod, hogy egy baráttal nem bánunk így.

Te is az egyik élő példája vagy annak, hogy férfi és nő közt nincs barátság (tudom nagyon ritkán van csak konfliktusmentesen). Főleg úgy nincs barátság, hogy az egyik fél házas és gyerekei vannak, plusz az egyik fél szerelmes a másik meg csak az egóját fényezteti. Na ez minden csak nem barátság.

Ebből csak úgy lehetne végérvényesen kikeveredni, ha az egyik fél új munkahelyet keres. Neki gondolom ellaposodott, unalmas a házassága, szüksége van egy állandó rajongóra (rád), te meg szereted őt. Ebből előbb vagy utóbb szex lesz, vagy ha nem, akkor te fogsz lelkileg rámenni.

És mivel az időt nem lehet visszaforgatni, ezért már sosem lesz köztetek egy sima munkatársi viszony, mert már túlléptétek annak a határait.

Sokan írják hogy ne foglalkozz vele, észre se vedd, de ezt nem igazán lehet megcsinálni, ha valaki szerelmes és össze van zárva azzal a személlyel napi 8 órában.

Ezért nem kezdek én soha kollégával, mert ha nem úgy mennek a dolgok ahogy kellene (nem jöttök össze, vagy ha igen és szakítás van), akkor az ember munkahelye oda lesz, ha ebből végleg ki akar keveredni.

2022. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%
Én leszarnám a csávót, sőt mihamarabb beújítanék egy másikkal. Na akkor annyi a kis egojának, rájön ő sem egy pótolhatatlan félisten.
2022. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát aki kacsingat, flörtölget, bizalmaskodik. Szerintem ti egymás agyát húztátok, ennyi, csak neki otthon van a biztos bázis neked meg semmi, megszűnik a játszótársad aki figyelt rád, nőnek tekintett, ez most rosszul eshet. Szedd össze magad és készülj fel hogy ilyen "barát" minden bokorban terem, aki foglalt de kikezd majd veled. Tanulj belőle, kezdj el ismerkedni más férfiakkal, egy idő mulva már közömbös leszel iránta és nem fogod érteni sem, hogy mit ettél rajta. Ja és sose vallj szerelmet senkinek! Nem fog jobban szeretni, vagy ilyesmi, semmi ertelme, sok embert elriaszt, erdektelenné válik.
2022. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de az biztos, hogy borzasztóan naiv és buta vagy.

Amit tehetsz, hogy fejleszted a tudásodat az emberek viselkedése terén, valamint levonod a tanulságot.Nős faszit a helyén kezeled a jövőben, ha közeledik hozzád, tehát teret sem adsz neki a flörtöléshez. Ez a fajta csak az egóját tuningolja az ilyen viselkedéssel, miszerint a feleségén kívül is kellene még a nőknek. Persze van olyan is köztük, nem is kevés, aki a szexig is elmegy, de ez az emberünk ehhez is béna. Ha le is feküdt volna veled, azzal sem lettél volna előrébb vele. Neki lett volna egy vagy több jó dugása, neked meg még nagyobb kétségbeesés, hiszen csak ennyire kellettél.

2022. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Neki teljesen elég egy kis flört egy kis chat egy kis vonzalom egy kis kémia, de házas es valszeg szereti is az asszonyt, nem kell több egy 3.tol
2022. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!