Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható, egy férfi miért viselkedik igy? Számomra felfoghatatlan!

Figyelt kérdés

Van egy kolléga, akit tökre megkedveltem, mert jött, haverkodott, kacsintások, mosolyok , érdeklődés hónapokon át. De itt jön a baki, házas, családdal. Úgy éreztem egyre többet keresi a társaságom és egyre közvetlenebb.


Én beleszerettem. Elmondtam az érzéseimet, mert nem bírtam tovább, kérve kerüljön el, megértette, egy pár órára került, majd a közelemben volt , ha csak megtehette. Már ezt sem értettem.


Később raírtam, beszéljünk találkozzunk, vagyunk mi olyan jóbak, hogy megbeszéljük. Nem adott választ. Eltelt pár nap, megirtam neki, hogy köszönöm, hogy embernek néztél. Erre jött a válasz, hogy elfelejtette, túl van terhelve, de nem nekem szólt, ne haragudjak.


Na de ott a kérdés. Mintha az érzéseimet le sem írtam volna, a talizzunkra nincs válasz azóta sem.


De ha találkozunk, csak néz rám, a közelembe jön mindig.



Vaki magyarázza el nekem, ha érezte, hogy kedvem, miért kellett játszani velem? Most már miért nem kerül el, miért jön még mindig a közelembe ?


Soha nem fogunk találkozni és soha nem kapok ezekre a kérdésekre választ, ezért itt remélek némi segítséget, mert kikészíti a lelkem. Miért néz úgy a szemembe mai napig, hogy zavarba ejt?


2022. máj. 8. 05:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%
*Valszeg a szerelmedet nem is kérte es 2 szalmaszálat se tett érte hogy te szerelmes legyél.
2022. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele, tovább lépek. Igyekszem magam összeszedni. Köszi a tanácsokat Mindenkinek!
2022. máj. 8. 14:24
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Pasiknál ez gyakran előfordulhat. Ahogy a többiek is írták, legyezgeti a hiúságát, hogy az asszonyon kívül van más nő is a munkahelyen, legalább nem unatkozik és egy kicsit "férfinak" is érezheti magát. Az ilyen bármikor belemegy egy flörtbe, de tovább nem megy, mert nem fogja kockáztatni a házasságát. Ha kockáztatja, akkor is csak egy-két szex erejéig, de az már részéről házasságtörésnek számít. Te ebben segédkezel neki, ha túlságosan belelovalod magad. Oké, vannak érzések is, de azt is vedd figyelembe, milyen érzés lesz utána a lelkiismeretednek, amikor elmúlik a rózsaszín köd. A te hiúságodat meg ott legyezgeti, hogy flörtöl veled a pasi és ettől meg te érted magad elég "nőnek". Azt kéne kideríteni, hogy a pasiba szerettél -e bele vagy az érzésbe amit okozott neked? Mert a kettőt nagyon össze lehet keverni! Ha valaki "szerelmes", magába az érzésbe szerethet bele hogy foglalkoznak vele, nem kifejezetten az emberbe. Ez egy önző álláspont, hogy én azért vagyok "szerelmes", mert törődnek velem! Ez voltaképpen egy burkolt szeretethiány! Fontos szétválasztani, hogy az embert szereted, vagy magát az érzéseket amit okozott neked! Te valószínűleg az érzéseket szereted és magad is bevallottad, hogy házas férfival nem kezdenél. Rám is néztek már vágyakozva, de én külön tudom választani az érzést és az embert, aki okozza. Nekem kell annyira tisztában lenni az érzéseimmel, hogy tudjam, az érzés kell nekem vagy az ember! Ha naív vagy, félreértelmezed a jeleket, pláne ha nem ismered az embereket, jelen esetben a férfiakat. Akkor mindig csalódásnak fogod megélni ezeket a viszonyokat és jogosan! Magadat nem szabad becsapni és akkor mások se nagyon tudnak. Neked kell biztosnak lenni saját magadban, legfőképpen az érzéseidben. A férfiak könnyen flörtölnek, de nem mindenbe mennek bele hosszútávon. Megbízható kapcsolatokra alapozz!
2022. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Miért most van hányingerem? Mert nagyon jóban voltunk, egy baráttal nem bánok így."


Nem szerethetem azt, akitől hányingerem van! Érzed az ellentmondást?

Házas férfival barátkozol? Ugyan már! Neki már családja van! Ha igazán számítanál, nem csak barátkozna, de el is válna! Szórakozásnak viszont elég jó vagy neki! De lassan már annak sem, mert az érzéseid hátráltatják őt a laza viszony fenntartásában!


"Egy gyermek apját nem venném el."


Ezzel a kijelentéseddel bizonyítottad, hogy eszed ágában sincs kezdeni egy ilyen emberrel. És nem te vennéd el őt, ő venne el téged, ha nem csak laza viszonyként tekintene rád.

2022. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
ego boosting
2022. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Kerülöm és egyre jobban vagyok, köszönöm mindenkinek!
2022. máj. 29. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!