Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a rengeteg incel-kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a rengeteg incel-kérdés ihletet adott... Az a férfi, aki incelnek vallja magát, az csak a párkapcsolatok terén sikertelen? Egyébként munka és emberi kapcsolatok szempontjából sikeres az életben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 12:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

"Pl. magasabb férfiaknak nagyobb a fizetése, ezt már rengeteg statisztika kimutatta."


De azt semmilyen statisztika nem mutatja, hogy egy átlagos, esetleg alacsony férfinek lúzernek kell lenni és minimálbérért dolgozni.

Milyen meglepő, ugyanez a statisztika a nőkre is igaz, és ismerek több olyan nőt, akik nem kifejezetten szépek, mégis kimagasló szakmai sikereik vannak.

Tipikus példája vagy a lúzer gondolkodásnak, és hogy 30 évesen feladod az életed.

2022. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Ráadásul például a gyakori sztárja, Balázska a legmagasabb itt szerintem mindannyiunk közül, és mégis mennyire nem találja sehol sem a helyét.

Önmagában a centik és a milliók vagy a jó kinézet senkit nem tesz boldoggá.

2022. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Személyesen egy incelt ismerek (bár ő magára nem hiszem, hogy használná ezt a szót), szóval nem reprezentatív a mintám, de ő személy szerint sikeres minden más területen. Sőt, papíron amúgy minden adott, hogy a párkeresésben is sikeres legyen. Jól fizető, stabil munkahely (vezető beosztású programozó, szóval gondolhatod), saját, hitelmentes lakás, autó, izgalmas hobbi, sport, kiterjedt baráti kör, szóval érted. Viszont a nőkkel való kommunikációja, háááát... Enyhén szólva is hagy kívánni valót maga után. Nála elsősorban szerintem ez az, ami gondot okoz. Kamasz éveiben a haverokkal lan partizott, amivel nem lenne gond alapból, csak kb sosem beszélt lányokkal, nem tanulta meg a nemek közti kommunikáció alapjait, és így pillanatok alatt elijeszti magától a potenciális jelölteket. Pedig amúgy még csak nem is csúnya, Tinderen is szoktak match-ei lenni meg minden. Mégsincs semmi sikerélménye nőkkel.

Szomorú amúgy, mert jó ember és vágyik a családra, megérdemelné a boldogságot (34 éves, szóval ideje is lenne már), de ha nővel beszél az olyan, mintha egy emberruhába öltözött űrlény próbálna meg beilleszkedni észrevétlenül a társadalomba.

2022. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Én az élet más területén sikeres vagyok. No nem azt mondom hogy tökéletes vagyok mindenben meg full király az élet, de aránylag okésnak gondolom az életem.


Egy baj van, a barátnőhiány. Hiába kezdeményeztem több tucat nőnél, randiztam 4-gyel, csókolóztam 2-vel, igy sem volt még barátnőm.


20f incel

2022. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

#13


Mintha magamról olvasnék, több mint 90%-os egyezés.

2022. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

A munka szempontjabol nem vagyok tulzottan sikeres, mert nem birom a kemeny melot fizikailag, nem vagyok egy Toldi....



37F incel

2022. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16


De nem mezőgazdaságban dolgozol?

2022. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

De, de nem is igazan birom fizikailag. A kezugyessegem is szar, a munkatempom is. Eredetileg amugy szakkepzett villanyszerelo vagyok, de tul lassu vagyok, es gyenge a dexteritasom ahhoz, hogy jo legyek benne.... Ez van :(



37F incel

2022. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!