Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek azért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért könnyebb partnert találniúk mert külsőre szebbek és vonzóbbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A nők alapjáraton, normál esetben egyértelműen szebbek és vonzóbbak mint a férfiak. Szebb az arcuk, a testük pedig vonzó és érdekes a szép derekukkal, kerek mellükkel, fenekükkel, és a formás combjaikkal.


A férfi testén eleve nincs nagyon semmi magával ragadó. Lehet izmos, sportos, de szerintem a legtöbb nőt ez nem hatja meg mert ők is lehetnek izmosak és sportosak ha eleget edzenek, sportolnak.


Emiatt a férfiaknak más dolgokkal kell kitűnni, és felkelteni a nők figyelmét és érdeklődését. Tudniuk kell flörtölni, jó dumájuk kell legyen, tapasztalat a nők terén, karizma, határozottság, stb.



2022. máj. 9. 13:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

"Egy nő ellenben ha meglát egy szép férfi testet, szinte biztos, hogy nem fog vele azonnal lefeküdni. "

Tévedsz. Számtalan példát láttam jóképű haverjaim miatt. Volt, hogy haverom annyira részeg volt szórakozóhelyen beszélni nem tudott mégis csaj ült be a taxiba simán...


"olyan pasiknak is adnak esélyt, aki nem egy adonisz"

Mutass egy példát a való életből. Nem te vagy az első, aki ilyet állít, de eddig soha senki nem tudott mutatni. Egyet se. Én se látok ilyet az utcán. Soha (sugar baby téma nem számít).

2022. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

10


1. Nem minden férfi olyan primitív g_eci, mint ahogy te azt leírod. Finoman szólva.

2. A jelenségnek (hogy a férfiak könnyebben belemennek a szexbe) nem az az oka, hogy a nők szebbek lennének, mert kvára nem, hanem evolúciós okokból másképp működik a nők és a férfiak szexualitása.

2022. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

"Mutass egy példát a való életből."


Én tudok mutatni. Saját magamat.

19 évesen összejöttem egy kifejezetten ronda pasival, pedig szép nő vagyok.

Más kérdés, hogy végig sz.arul éreztem magam, soha nem tudtam élvezni a szexet vele, ráadásul bántalmazó is volt (az elején nem derült ki).

Az is más kérdés, hogy utána pillanatok alatt, könyörtelenül utasítottam már el mindenkit, akihez nem tudok nagyon is vonzódni.

De ettől még létezett, amíg tartott... :)

2022. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 11-es...


Te incel eszméket vallasz, ezért nem a valóságot látod...


A gondolkodásod annyira lyukas, hogy ha Brad Pitt arcod lenne, a nők akkor sem igazán érdeklődnének irántad.


Ennyi a válaszom neked


10.-es voltam.

2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%

14


Pontosan, mint mikor egy laposföldesnek se lehetne még úgyse elmagyarázni hogy a föld gömbölyű, ha kivisszük az űrbe. Aki nagyon el akarja hinni a szektás marhaságait, annak mindegy milyen bizonyítékot mutatsz. 🤷

2022. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

""Egy nő ellenben ha meglát egy szép férfi testet, szinte biztos, hogy nem fog vele azonnal lefeküdni. ""


Ez speciel nem igaz. helyzet és személyfüggő.

2022. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakban könnyebben és gyorsabban kialakul a testi vágy már pusztán a vizuális ingerektől. Ráadásul kulturálisan is sokkal elfogadottabb, hogy egy férfi "csorgassa a nyálát" és kimutassa az érdeklődését, nőknél azért ezt sokszor még elítélik társadalmi szinten. Komoly párkapcsolatot találni ettől függetlenül mindkét nemnek nehéz, nőknek könnyebb alkalmit találni, de egyáltalán nem biztos, hogy olyan nagy élmény lesz, simán lehet, hogy csak sérül az önbecsülése, míg a férfiaknál általában növekszik.
2022. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

#16


Nem mondom, mindenkire igaz (pl. egy szapioszexuális pasira nem). De az átlag pasi nem mondana nemet egy ismeretlen szép nőnek, ha felkínálkozna neki.


10 voltam.

2022. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen igazad van. Erről találtam is mostanában egy cikket.

[link]

2022. máj. 9. 14:12
 20/36 A kérdező kommentje:

#3 "Jó szexpartnert, akivel jó is lesz a szex, nehezebben találnak."


Ezt úgy mondod mintha szinte minden nő profi lenne az ágyban, és a férfiaknak már csak attól jó a szex ha elélveznek a végén, holott ez messze nem így van.

2022. máj. 9. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!