Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek azért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért könnyebb partnert találniúk mert külsőre szebbek és vonzóbbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A nők alapjáraton, normál esetben egyértelműen szebbek és vonzóbbak mint a férfiak. Szebb az arcuk, a testük pedig vonzó és érdekes a szép derekukkal, kerek mellükkel, fenekükkel, és a formás combjaikkal.


A férfi testén eleve nincs nagyon semmi magával ragadó. Lehet izmos, sportos, de szerintem a legtöbb nőt ez nem hatja meg mert ők is lehetnek izmosak és sportosak ha eleget edzenek, sportolnak.


Emiatt a férfiaknak más dolgokkal kell kitűnni, és felkelteni a nők figyelmét és érdeklődését. Tudniuk kell flörtölni, jó dumájuk kell legyen, tapasztalat a nők terén, karizma, határozottság, stb.



2022. máj. 9. 13:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#10 Ez azért nem minden esetben van így.

Több nő volt már értem oda-vissza úgy hogy kb alíg ismertek még, és szinte már a legelején fel akarták tálalni magukat.

Az viszont igaz hogy fordított esetben ez sokkal gyakoribb jelenség.

2022. máj. 9. 14:28
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem önmagában azért, mert szebbek, mint a férfiak.


Az evolúcíó szerint úgy alakultunk ki, hogy a férfi kb. akkor szexel, amikor tud, a nő meg a megfelelő génállományt keresi, így válogatósabb.

Ennek az az eredménye, hogy férfiként érdemes a jobbik 50%-ban lenni, ha párkapcsolatot szeretnél, a legjobb pasiknál meg sorban állnak a nők.

Ez nem csak az embereknél van így, hanem az állatvilágban több fajnál.

2022. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
2022. máj. 9. 15:02
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem szebbek és nem vonzóbbak a nők. Teljesen értelmetlen lenne heteroszexuális kontextusban, hogy az egyik nem szebb és vonzóbb, mint a másik. Hetero nőként valahogy nem hat meg, hogy "Szebb az arcuk, a testük pedig vonzó és érdekes a szép derekukkal, kerek mellükkel, fenekükkel, és a formás combjaikkal."


PONT most találkoztam két férfivel hivatalos ügyben. Az egyik döbbenetesen jóképű volt. Megállapítottam, hogy a szépség milyen hatalom. Igen, szépség, mert ő szép volt. (Csak ezt jóképűnek mondjuk férfiak esetében.)


Egyébként mindkét nemben vannak nagyon jó külsejűek, átlagosak és csúnyák. Az csak a férfiak mániája, hogy a "nők" milyen könnyen találnak partnert. A nagy f.szt. Aki nem a szép kategória, az nem talál könnyen partnert.


És még valami. Elég megnézni egy régi fényképet ünneplőbe öltözött fiatal férfiakról és nőkről. Ott is lehet látni, hogy vannak köztük nagyon előnyös, átlagos és csúnya külsejű emberek. Nagyjából kizártnak tartom, hogy mondjuk 20 embert mutató képen 10 nőből 6 szép, 10 férfiből meg 2.

2022. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Parasztokra gondoltam, róluk láttam képeket ünneplőben.


24-es voltam

2022. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%

Azért találnak könnyebben párt, mert nekik semmit nem kell tenni egy kapcsolatért, azon kívűl, hogy léteznek.

Nem nekik kell kezdeményezni, randira hívni, levenni a lábáról a másikat, időt energiát belefektetni ezer meg egy próbálkozásba remélve, hogy lesz értelme.

2022. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
71%

26

Orbitális baromság. A nők általánosságban egy meglévő kapcsolatban sokkal többet tesznek a kapcsolatért, mint a férfiak.


Valóban nem nekik kell kezdeményezni, de ez évezredek és ezer és ezer generáció óta így van és oka is van. Ha ugyanis létrejön a kapcsolat és házasság, gyerek is lesz belőle, a nőnek kell mindent elvinnie, ha a férfi meggondolja magát és rájön, hogy ő tulajdonképpen más nőknél is kezdeményezni szeretne.

2022. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
72%

#27

Nem baromság, csak nem tudod értelmezni a kérdést (se). Pár találásról volt szó, nem arról, hogy kapcsolatban ki mit tesz.

2022. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#27 Gondolom ezért van manapság tengernyi olyan nő akik szakítanak a partnerükkel 1-3 év elteltével miután szülnek neki egy-két gyereket. Mert annyira megfontolják a döntésüket...

És mi az hogy "sokkal" többet tesznek a nők egy kapcsolatért? Nem többet mint a férfiak, és főleg nem az esetek többségében.

2022. máj. 9. 15:59
 30/36 anonim ***** válasza:
15%

"Te incel eszméket vallasz, ezért nem a valóságot látod..."



A ronda pasik szemszogebol latja a valosagot, ugyanis az szubjektiv.....



37F incel

2022. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!