Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek azért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért könnyebb partnert találniúk mert külsőre szebbek és vonzóbbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A nők alapjáraton, normál esetben egyértelműen szebbek és vonzóbbak mint a férfiak. Szebb az arcuk, a testük pedig vonzó és érdekes a szép derekukkal, kerek mellükkel, fenekükkel, és a formás combjaikkal.


A férfi testén eleve nincs nagyon semmi magával ragadó. Lehet izmos, sportos, de szerintem a legtöbb nőt ez nem hatja meg mert ők is lehetnek izmosak és sportosak ha eleget edzenek, sportolnak.


Emiatt a férfiaknak más dolgokkal kell kitűnni, és felkelteni a nők figyelmét és érdeklődését. Tudniuk kell flörtölni, jó dumájuk kell legyen, tapasztalat a nők terén, karizma, határozottság, stb.



2022. máj. 9. 13:06
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

#24 A nők kevésbé vizuálisak mint a férfiak. Legalább is ezt állítják a kutatók, és a nők is.

Szóval a férfiak szépsége nem akkora hatalom mint a nőké.

2022. máj. 10. 00:31
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem azért van, mert a férfiak ne lennének szépek.

Én oda meg vissza vagyok egy szép (jóképű, jótestű) férfiért, de ahhoz, hogy be is nedvesedjek és elkezdjek bizseregni, ez kevés. És nem azt mondom, hogy mély érzelmek kellenek ehhez, hanem az, hogy mentálisan is felcsigázzon, izgató legyen maga a helyzet, stb.


A nők pedig nem vonzanak, és nem látom őket szebbnek, mint a férfiakat.

2022. máj. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

En tokre vizualis vagyok es eleg sok no ismerosom is az. Minket is felcsigaz egy szep ferfi test latvanya, foleg,ha jokepu is hozza.

Csak a ferfiak akarjak a nokbe sulykolni,hogy a kulso ne szamitson.

2022. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

A férfiak és a nők más dolgok miatt vonzódnak egymáshoz általánosságban ősidők óta. Az őskorban a férfi ronda volt, de erős, védelmet nyújtott, vadászott. A nő ezekre nem volt képes mert nem erre lett alkotva. A nő szép volt, és szexis.

A férfi az erejével, a teljesítményével, és a tetteivel bővöli el a nőt, a nő pedig a szépségével, és a testével a férfit.


Primitíven fogalmazva a férfi siker objektum, a nő pedig szex objektum.

Vagyis az ősidőkben volt ez így leginkább. Ott alakult ki, és valamennyire kihat ma is az emberi fajra.

2022. máj. 10. 23:39
 35/36 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre hogy csak az embereknél van úgy hogy a nő sokkal szebb mint a férfi. Az állatoknál vagy a hím szebb, vagy egyformák.


Csak nálunk embereknél ilyen szívás.

2022. júl. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztok le. Ha a nők nem lennének annyira szépek és vonzóak akkor nem smárolnának egymással meg hasonlók. Hány olyan esetet látunk, hallunk hogy nők nyalják-falják egymást, meg hogy a saját nemüket szebbnek es vonzóbbnak találják? Rengeteget.
2022. júl. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!