Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy hogy valakivel lennél párkapcsolatban meg nem is?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Úgy érzem, egy kicsit terhes vagyok.
2022. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom eldönteni.
2022. máj. 10. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mikor helyből komolytalannak látom a másikat, helyből levágom hogy nem ő lesz a nagy ő, és ennek ellenére mégis belemegyek a kapcsolatba vele és elmegy pár évem a semmire, de legalább az a pár év boldog volt.


Az ilyeneknél érzem azt, hogy nem kéne, de mégis jo lenne

2022. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi lenne ilyenkor a helyes lépés. Én csak azt tudom mi az amit ne tegyél. Ne rakdd barátzónába a másikat, mert az sokaknak a biztos elutasítással ér fel és ne is kezdd el teljesen ignorálni, mert te egyedül akarod eldönteni. Találkozgattok, ismerkedtek, aztán te tudod csak mikor akarod befejezni. Ha látod a másikon, hogy kezdd nagyon ragaszkodni és még mindig nem vagy biztos, minél előbb zárdd le, különben egyre nehezebb lesz neki. Én személyesen úgy vagyok vele, hogy ha racionálisan valamit úgy gondolok nem működne, magasság, kor, vagy épp távolság miatti félelem, akkor érdemes adni neki egy esélyt még, működne-e. De ha valami jellem beli kérdés, akkor azt hagynám a francba.
2022. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4es Nem tudom eldönteni, komolytalannak látom őt. Viszont nagyon nagyon fáj ha belegondolok abba hogy semmilyen kapcsolat nem lesz köztem és közte.
2022. máj. 10. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt kell eeldöntened, HA vége is lesz egyszer, akkor is beleugrasz e hogy ezt lesz.rod. van e vesztenivalod, vagy nincs.
2022. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mitől komolytalan az illető? Vagy a helyzet az, mitől?
2022. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Nekem komolytalanok kapásbol az alfahímek, laza helyes srácok, lightosan drogosak(kemény drogosokkal nem foglalkozom, nem is ismerek olyanokat), akiknek a kocsi, meg a kocsiban a zene a nagy flow az életben, akik amolyan élnek mint hal a vizben tipusú lesz.rom tablettás laza menő vagány srácok, de valamiért mégis tapadnak rájuk a nők.

En ilyenekkel helyből nem is akarok foglalkozni, csak aztán ha már szóba állok csak velük széoen képesek "begyűrűzni". Bizalmat ébresztenek, de még tiszteletet is hogy amugy nem is hülyék hanem.nagyon is rafináltak okosak, észnél vannak, nem egy esetben szervezett bűnözesre is képesek, azaz bandavezérek is, vagy irányito jellemek, ÉS kb tripla annyi barátjuk van mint nekem a csendes rendes becsületes jokislánynak, es rendesen zajlik velük az élet mintha egy filmben lennék velük, állandóan non stop történik valami, kezd olyan érzése lenni mellettük az embernek mintha addig csak vegetált volna az egész életében valójában es nem is élt volna. Adrenalin izgalmak a szerelem az kb drámai szint, es aludni sincs időd jóformán. Mert nyüzsges van, állandóan haverok, meg ujabb ötletek, egy filmet se képesek leülni nézni mert nincs rá idő es mert a saját életük maga a film is.


Egy abszolut más eletforma AMINEK SEMMI ERTELME NINCS, nem lesz belole házasság család, ingatlan karrier, mégis olyan mintha velük illetve nélkülük (a komolytalanakkal)valami kimaradna az eletedből amiket mással nem tudsz megtapasztalni csak a "törvényen kívüliekkel" tudos megtapasztalni. Es nagyobbat üt mint a kis tyuksz.ros terveid a házassággal.

2022. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Hasonló életérzés a love bombinghoz. Amit lehet jobb ha nem hagysz ki, es lehet csak egyszer van.

Es ha meg is adatik ujra mással, lehet azt sem kén kihagyni.

Pedig ésszel tudod, hogy de pedig ki kellene hagyni, nem ez az életcélod, teljesen másra vágysz. És megis vonz az egész.:(

2022. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*kéne
2022. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!