Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézhet mindig annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézhet mindig annyira az a fiú?

Figyelt kérdés

Tágabb értelemben egy helyen dolgozunk,de nem vagyunk kollégák,nem ismerjük egymást, köszönőbe sem vagyunk.

Én férjnél vágyók, neki is van barátnője.

Nagyon sokszor azt veszem észre, hogy ott van vhol, és véletlenül felnézek és azt látom, hogy néz,de olyan fura arckifejezéssel(mintha kicsit csodalkozna,elbambulna,vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni) De már elég sokszor vettem ezt észre. Kicsit már nekem kínos, és zavarba ejtő. Miért csinálhatja ezt? Szinte biztos, hogy nem véletlenül néz pont akkor rám,mert nagyon nem úgy jön le. Nem vagyok egy nagy szépség, szóval amiatt sem hinném.


2022. máj. 10. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Tapasztalatom szerint:

Vagy tetszel neki.

Vagy vannak emberek akik egyszerűen ilyenek hogy néznek. Lehet érdekesnek találnak valamiért, de jobban néznek mint mások.

Volt egyetemen egy csoporttársam aki (kiscsoportos órán) ha valaki megszólalt, akkor persze mindenki ránézett az illetőre, de ő NAGYON. De mindenkire. Rám is. Néha zavarba is hozott, hogy mennyire mélyen belenéz a szemembe, de másokra is gyakran ilyen figyelemmel nézett. Szóval vannak ilyen emberek.

2022. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm...lehet tényleg vmi ilyesmiről lehet szó.
2022. máj. 10. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kivancsiságból,miért érdekel? :D
2022. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talan tetszik a kulsod
2022. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Az egyetemen volt pár ilyen srác. A mai napig emlékszem, hogy meg voltam róla győződve, hogy tetszem neki, mert mindig bámult, és vártam, hogy majd megszólít, vagy ilyesmi. Aztán egy barátnőm is mondta, hogy az a srác mindig bámulja őt, jé. Közben egy barátnőmről kiderült, hogy a barátja a szobatársa ennek a fiúnak. Azt mondta nagyon fura srác, néha csak ül és bámul, és amúgy soha nem volt még barátnője. Szerintem kb. a fél koli meg volt róla győződve, hogy tetszik a srácnak. Egy nagyon szép csaj le is szólította, de végülis nem lett köztük semmi.

Aztán következő évben jött egy másik ilyen, őt már nem is vettem komolyan, mert csak nézett-nézett. Amúgy bölcsészkar, talán ott több a hülye.

2022. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
1000 meg egy oka lehet hogy miért néz , inkább az az érdekes hogy miért izgat téged ez annyira?
2022. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert szeme van, amivel, ha néz, akkor lát.
2022. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem a buszon szoktak megkörnyékezni lányok, nők, korosabb asszonyok és sajna palik is.

Van egy olyan rossz szokásom, hogy képes vagyok nyitott szemmel is elaludni, ami mint rájöttem kényes szituációkat szülhet, főképpen a 4-es szembefordított ülőhelyek esetén.

2022. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!