Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Németországban vagyok egyetemen, ma a buszon találkoztam magyarokkal. Hallottam magyarul beszélnek gondoltam oda megyek úgyis olyan ritka a magyar szó itt. Beszélgettünk, elérhetőséget cseréltünk(az egyik sráccal) aztán elmentünk este együtt bulizni. Abból a társaságból volt egy nagyon aranyos, csinos lány. Négyen voltak abból kettő srác kettő lány. Az egyik lányról szólna a kérdés. A lánnyal mint kiderül egymás mellett is lakunk. Tudni kell, hogy ebből a társaságból úgy indultunk haza, hogy az egyik srác, a lány meg én (velük ugye mind aznap találkoztam a buszon).

A lány úgy köszönt el a sráctól (akivel szintén nemrég találkoztak vonaton) hogy szia, majd még beszélünk.

Szerintetek hogyan kellene a lány felé közelíteni? Instát meg fb-ot cseréltünk hazafele a villamoson a buliból (ő többnyire a sráccal volt meg az ő barátaival én az én barátaimmal de az este nagy részét együtt töltöttük azért), hogy majd még írjak. Mondtam neki ha úgy van és úgyis közel lakunk egymáshoz, hogy majd találkozhatunk, mire ő azt mondta, hogy persze vagy elmehetünk bulizni megint (ebből nekem picit az jött le, hogy nem kettesben, hanem társaságban akarna csak).

Tök jót beszélgettünk hazafelé.


Szerintetek mit kéne tennem? Nekem nagyon bejön a lány, szerintem egy picit én is neki.

Írjak neki holnap?



2022. máj. 13. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, írj rá! Meg így legalább kiderül, hogy tudtok-e jót beszélgetni, vagy kifullad, mert nincs bennetek sok közös. Szerintem mindenképp próbáld meg. Ha most még nem mered, mert korainak erzed, menjek el előtte meg egyszer bulizni társasággal. Ha teszel neki, ott tuti fog közelíteni hozzad meg időt tölteni veled.

Én régen teljesen így voltam egy sraccal, nagyon bejött és majdnem egész este egymással tancoltunk, sokat kerestük egymás társaságát bulikban.

2022. máj. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Volna kedved ebédelni egyett velem?
2022. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első! Köszi mindenképp az lesz! Csak ugye van az a másik srác, akivel szintén nemrég találkoztak először, ha mennénk bulizni őt is kellene hívni aztán kitudja. Megpróbálok picit közelebb kerülni hozzá először, pl elmenni egyet kajálni vagy kávézni
2022. máj. 13. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!