Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim miért törölnek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim miért törölnek le facebookról, ha sok év után lesz egy párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2 volt párom is letörölt az ismerősei közül az utóbbi 2-3 hónapban.

Igazából egyikkel se volt semmi jelentős kb 5-10 éve. Néha 1 évbe 1x beszéltünk, hogy mizu, család hogy van es ennyi, mert jó tudni, hogy mi van a másikkal tizen éves ismeretség után. Nekem màr több éve férjem és családom van,de facebookra semmit nem posztolok ki, szóval nem szennyeztem szét egyik üzifalát se. De az az igazság, hogy rosszul esik. Ha csak azért maradtak ismerősök velem, mert akarnak valamit, akkor már réges rég akár a házasságom vagy bármi után kitörölhettek volna és kész. El nem tudom képzelni, hogy az egyébként friss kapcsolatuk elején, hogy jutok egyáltalán ÉN az eszükbe és, hogy jutnak el addig, hogy gyerek módjára kitöröljenek.



2022. máj. 15. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem. Ugyanígy szexkapcsolatok is. Sosem töröltem vagy tiltottam senkit facebookon, még azt sem, akivel rosszban váltunk el.
2022. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Arra tudok egyedül gondolni, hogy “bosszúból”, hogy na lásd már te sem érdekelsz engem vagy esetleg az új leány ezt megköveteli…Fogalmam sincs.
2022. máj. 15. 17:01
 3/64 anonim ***** válasza:
95%
Ezt hívják ÓVODÁNAK
2022. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
96%
Valszeg az uj párjuk pampoghat
2022. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
80%
Ebből hogy lehet ügyet csinálni? Ha annyira nem érdekelne, nem pörögnél ezen. Én akkor törlök valakit, ha nem az életem része, nem vagyok rá kíváncsi. Ennyi.
2022. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor van 5 ismerősöd összesen ugye? :D Egyébként közös ismerős mondta, nem magamtól kerestem rá.
2022. máj. 15. 18:36
 7/64 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy ciki vagy! No offense!
2022. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ciki 🥺🥺 tök szép vagyok 🥰
2022. máj. 15. 19:02
 9/64 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, ha ilyenek, veled egyutt toroltek minden olyan noismerost, akire a csaj feltekenykedne.
2022. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
81%
Mert te a múlt vagy és nincs közöd az új posztjaihoz.
2022. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!