Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim miért törölnek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim miért törölnek le facebookról, ha sok év után lesz egy párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2 volt párom is letörölt az ismerősei közül az utóbbi 2-3 hónapban.

Igazából egyikkel se volt semmi jelentős kb 5-10 éve. Néha 1 évbe 1x beszéltünk, hogy mizu, család hogy van es ennyi, mert jó tudni, hogy mi van a másikkal tizen éves ismeretség után. Nekem màr több éve férjem és családom van,de facebookra semmit nem posztolok ki, szóval nem szennyeztem szét egyik üzifalát se. De az az igazság, hogy rosszul esik. Ha csak azért maradtak ismerősök velem, mert akarnak valamit, akkor már réges rég akár a házasságom vagy bármi után kitörölhettek volna és kész. El nem tudom képzelni, hogy az egyébként friss kapcsolatuk elején, hogy jutok egyáltalán ÉN az eszükbe és, hogy jutnak el addig, hogy gyerek módjára kitöröljenek.



2022. máj. 15. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
29-es. Nem, ő nem óvodás hálistennek. Nem véletlenül lett házasság belőle. Az ember pârkeresés alatt akarva akaratlanul belefut néha marhákba. Voltak normálisan meg ilyenek is, ez természetes.
2022. máj. 16. 12:33
 32/64 anonim ***** válasza:
79%
Akkor minek lested a profiljukat, ha ilyen rossz emberek voltak?
2022. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt emberek miken hisztiznek😂. Ez a "ismerős mesélte " a klasszikus vicc. Értjük, fáj az egódnak, de persze nem érdekel. Azt töröl, akit akar, én is törlöm, akire nem vagyok kíváncsi. Ha valaki jól megvan a saját életével, nem 10 éves exek facebook ismerettségén pörög.
2022. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy rossz emberek voltak a marha nem egyenlő a rossz emberrel, mint ahogy azt sem, hogy a profiljuk lesném, de te màr egyébként is írtál rám minden mocskot, meg nem tudod elengedni ezt az egészet úgy látom, szóval folytasd csak a mesédet, én még olvasgatom szívesen. Úgy làtom, itt éled ki magad, amit én őszintén sajnálok, ha csak ennyi örömöd van az életedben, de én nem akadályozom meg teret adok, csak tessék-tessék. :) Ha gondolod ebedeljünk egyet én szívesen hallgatom az elemzést.
2022. máj. 16. 12:43
 35/64 anonim ***** válasza:
16%
21-es vok. Hogy jossz ehhez, te White M., hogy a valaszom alapjan igy minosits?Azt se tudod ki vagyok semmit nem tudsz rolam. A kerdezo meg jol irja. Itt eled ki magad, noket szapulsz meg narcisztikusozol le. Bunko. Menj azt verd ki magadnak ha mar ilyen szar fos eleted van. Remelem sose lesz senkid, mert egy pszichopata allat vagy semmibe nezed a noket!Kezeltesd magad, ne itt pampogj.
2022. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok.
2022. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
68%

#35:


Miért bánt ennyire, ha karcolgatva van az egód? Hiszen ti olyan laza, főnyeremény emberek, nők vagytok. Bennetek semmi hiba nincsen. Csak a férfiakat állítjátok be úgy, mintha valami tudatlan ösztönlények lennének. Ami nem igaz. Akinek valódi kapcsolata van férfiakkal és nem egopolírnak használja őket, az tudja.

2022. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ny@lasd ki magad valakivel! 40+-os 3 gyerekes anyuka vagyok rakos a ferjem es igy beszelsz velem egy valasz alapjan! No leterde! Gusztustalan! Fogd visssza magad, mert fogalmad sincs kiket bantasz meg! Irigy kutya vagy mas boldogsagara? Itt eled ki az aljassagodat! Szegyeld magad!!!
2022. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
90%
Te amúgy értelmi fogyatékos vagy? Már meg ne haragudj.
2022. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

#38:


Te boldog vagy a férjeddel? Nem teljesen értem a borzalmas íráskép alapján.

2022. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!