Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim miért törölnek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim miért törölnek le facebookról, ha sok év után lesz egy párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2 volt párom is letörölt az ismerősei közül az utóbbi 2-3 hónapban.

Igazából egyikkel se volt semmi jelentős kb 5-10 éve. Néha 1 évbe 1x beszéltünk, hogy mizu, család hogy van es ennyi, mert jó tudni, hogy mi van a másikkal tizen éves ismeretség után. Nekem màr több éve férjem és családom van,de facebookra semmit nem posztolok ki, szóval nem szennyeztem szét egyik üzifalát se. De az az igazság, hogy rosszul esik. Ha csak azért maradtak ismerősök velem, mert akarnak valamit, akkor már réges rég akár a házasságom vagy bármi után kitörölhettek volna és kész. El nem tudom képzelni, hogy az egyébként friss kapcsolatuk elején, hogy jutok egyáltalán ÉN az eszükbe és, hogy jutnak el addig, hogy gyerek módjára kitöröljenek.



2022. máj. 15. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
38%
De meghatadudtam! Gyere vissza egy 1 eves onismereti pszihomokusos beszelgetes utan ha rendbetetted a sajat eletedet!!! Es utana majd szepen torolheted le az egesz internetet ugy meg fogsz magadra is haragudni!!! Te jaszod itt a pszihomokust de neked kellene elmenned!! Szenyeld magad! Ahelyett hogy kitartast segitseget ajanlanal meg le is fogyatekosozol! Milyen ember vagy te?? En csak a kerdezonek segitettem! Mert nekem is volt ilyen!!
2022. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

Milyen általános iskolából engednek így tovább a tankötelezettség határáig szakiskolába?


Pedagógiai jellegű kérdés.


Nem mellesleg élethazugságot kínáltál, nem megoldást.

2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
74%

Ja és én annyit írtam a #21-es kommentedre, hogy nárcisztikus és egomán. Te pedig erre azt, hogy “verjem ki otthon”, vagy “ny*lassam ki magam”, ezt is tört magyarsággal.


Tudod, inkább bunkó az ember, minthogy az anyanyelvén egy borsodi roma emberkezdemény szintjén tudja csak kifejezni magát.

2022. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
45%
Mi az hogy milyen a ferjemmel a kpcsolatom??? RÁKOS A FÉRJEM!! 3 gyerekkel vagyok segitseg nelkul!!! Szerinted mijen a kapcsolatom???? En segítettem a kerdezonek!! Honnan tudod hogy mi az igaz ebben a vilagba?! Honann tudod hogy az a hejes amit te mondassz?? Miert gondolod h csak neked lehet igazad??
2022. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

Kedvesem! Köszönöm a válaszodat! És az a sok opció, amit felsorolál valóban mind-mind lehetséges ok lehet. Sokat segítettél! Sajnàlom, amin keresztül mentek most. Sok-sok kitartást kívánok és mihamarabbi gyógyulást a férjednek!

Ezúton megkérném White Metamorphosis kisasszonyt, hogy hagyja el ezt a beszélgetést, mert olyanokba rúg bele olyan sílusban, akikbe nagyon nem kellene.

2022. máj. 16. 13:23
 46/64 anonim ***** válasza:
74%
Mi jogon várja el a kegyelmet egy olyan ember, akinek rendelkeznie illene vele a helyzetéből fakadóan, de ilyen stílusban kommunikál? Én is ápoltam rákosokat, nem is egyet. De a szotyi nem potyogott ki a számból akkor sem.
2022. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Nem vagy Isten, hogy dönts màs kegyelméről. Megkértelek valamire, ha nem lépsz le ezek utàn sem, akkor kénytelen vagyok mindent törölni.
2022. máj. 16. 13:29
 48/64 anonim ***** válasza:
24%
EN NEM KEREK TOLED KEGYELMET!!! foleg nem toled!! Majd az a joisten eldoni ki kap es ki nem!!ha voltal te is ijen beteggel akkor tudnod kellene mit shabaf es mit nem!! Te kezdted a belemrugast nem en kezdtem!
2022. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy miért most töröltek le az már magában a válasz is. Most lett kapcsolatuk. Eddig nem tisztelték a te házasságod, végig egy lehetséges opció voltál nekik, de amikor aztán nekik lesz valami fenenagy kapcsolatuk, akkor egyből törlés. Vaaagy tényleg beteges féltékenykedés az új barátnőtől. És ebben a válaszban nincs semmi nárci meg ego bizbasz. Az emberi lélek ilyen. Évtizedekig képes szeretni, gyűlölni, bosszulni. Beteg egy világ ez beteg emberekkel. Engedd el, jobb lesz neked is.
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

“Évtizedekig képes szeretni, gyűlölni, bosszulni.“


Borsodi romáknál, vagy szappanoperákban esélyesen…

2022. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!