Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim miért törölnek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim miért törölnek le facebookról, ha sok év után lesz egy párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2 volt párom is letörölt az ismerősei közül az utóbbi 2-3 hónapban.

Igazából egyikkel se volt semmi jelentős kb 5-10 éve. Néha 1 évbe 1x beszéltünk, hogy mizu, család hogy van es ennyi, mert jó tudni, hogy mi van a másikkal tizen éves ismeretség után. Nekem màr több éve férjem és családom van,de facebookra semmit nem posztolok ki, szóval nem szennyeztem szét egyik üzifalát se. De az az igazság, hogy rosszul esik. Ha csak azért maradtak ismerősök velem, mert akarnak valamit, akkor már réges rég akár a házasságom vagy bármi után kitörölhettek volna és kész. El nem tudom képzelni, hogy az egyébként friss kapcsolatuk elején, hogy jutok egyáltalán ÉN az eszükbe és, hogy jutnak el addig, hogy gyerek módjára kitöröljenek.



2022. máj. 15. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
30%
49-es vagyok. Az eddigi kommentjeidet elolvasva nem lepődök meg, hogy ebben is találsz az értékrendeddel nem egyező gondolatot (uuu de finoman fogalmazok). Szerinted csak a romák képesek évtizedekig szeretni?Nagyanyámék 50 éve házasok és a mai napig szeretik egymást. Nem, nem borsodi romák.
2022. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
52%
A gyűlöletre értettem és ezt te is tudod. Illetve arra a “talonban tartalak” jelenségre, ami egyedül az ilyen egomán lelkekben él. Az megvan, hogy még mindig egy mezei Facebook-os barát törlésről van szó…? Ne legyetek már ennyire elrugaszkodottak a valóságtól.
2022. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
67%
(49) Olyanról is tudok sajnos ismerettségi körben, aki 30-40(!!) év után is gyűlöli a volt férjét. Olyat is ismerek, aki öngyilkos lett viszonzatlan szerelem miatt. Az érzelmek-különösen a szerelem-az tud csúnya dolgokat okozni. Ráadásul fogalmunk sincs, hogy hogy váltak el (mármint a kérdező az exeitől)egymástól, mennyire volt komoly, ki hogy sérült stb… Az emberek nem engedik el olyan könnyen a másikat, mint ahogy azt te gondolod. Mind1, hogy lett-e új, lett-e gyerek stb. Igen, egy bagatel kérdésről van szó, de TE mégis mindenkit sértegetsz. Most engem is minősítettél, hogy mennyire vagyok elrugaszkodott. Véleményem szerint ez a valóság, én ezt tapasztalom és kész. És mint az első válaszomban is mondtam ez nem nárci meg ego, hiába akarod mindenre ráhúzni.
2022. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

#53:


Oké, de ebből nem lehet jól kijönni. Ha az embernek vannak is ilyen ragadozói exei (és tegyük fel, nem a kérdező egomániás), akkor is valid kérdés, hogy a kérdező minek táplálja ezeket a toxikus ismeretségeket 10+ évekig, pláne minek ír ő rájuk menetrendszerűen azzal, hogy mi van a családdal? Amibe egy paranoiás ember bármit simán beleláthat.


Mert ebből is az jön, hogyha az exek gázosak, ő kihasználja a vélt érzelmeiket és egopolírnak használja őket alkalom adtán.

2022. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Nahát-nahát. W.M kisasszony annak ellenère, hogy szépen kértem, hogy távozzon csak visszatért. Tàvollétemben sikerült +1 embert megint sértegetnie és ismét olyat állít, ami sem a kérdésben sem a kommentek között nem hangzott el, ismét hazugság.

Szóval: 1. nem csak én írtam rájuk, h mizu a családdat, 4-ből 3-esetben ők írtak rám, h mizu hogy vagyok, amivel önmagában szerintem semmi gond nincs. Ha lett

volna komoly kapcsolatod, megértenèd, hogy ez normális.

2. A “közös ismerős” egy baràtom, aki az egyik volttal munkatárs, akitől folyamatosan rólam kérdezősködött-innen vannak az infók.

3. Nem azt mondtam, hogy azért nem lehet letörölni, mert szép vagyok, hanem azért mert nem vagyok ciki, amit ismèt had tudjak már én, egészsèges önképpel rendelkező nőként.

4. Szinte soha nem posztolok ki semmi facebookra.

Ezeket, mint leírtam, csak te a saját hazugságaiddal, kitalált jelzőket aggatva rám véded a nárcisztikus meg egomán teóriádat, amihez annyira patológiásan ragaszkodsz. Attól, hogy valakinek van egy egészséges önbizalma és megvédi magát a hazug, sértő kommentektől az nem egyenlő az egomániával, de ezt egy valódi szakember megerősíti neked-ajánlom igénybevételét.

Továbbá, ha már Te megengedheted azt magadnak, hogy mindenkit mocskolsz, engedj meg nekem is néhány kiegészítő véleményt rólad: Nem, nem

oké, hogy mindenki, aki mást gondolt, mint te azt minősíted. Nem, nem oké egy alacsonyabb inteligenciájú, segítségre szoruló embert le borsodi romàzni meg emberkezdeménynek nevezni. Nem, nem oké ennyire agresszívat támadni, néha el kell engedni dolgokat, amiket én is teszek. Mert ahogy felettem is írták: egy egyébként teljesen bagatel, lényegtelen dolgon rugózol itt TE! És a brutális hitleri harciasságod a kegyelemosztással felvértezve egy csatamezőn példás, itt pusztító, romboló. És csak sebeket hagysz magad után. Valóban Istent játszol, de nem vagy az.

Tudom, hogy erre is megint kitalálsz valamit, nem bírod elviselni, ha valaki a beteges nézeteiddel nem ért egyet. Viszont én már a romázás meg az emberkezdményes megnyilvánulásod után ezt ráhagytam. “ A kutya ugat, a karaván halad”… Van nekem jobb dolgom is, bàr láthatóan neked nem, mert olyan gyorsasággal kommentelsz, hogy félelmetes, minhta csak azt vàrnád, hogy jöjjön már az értesítés. Én minden jót kívánok neked, bennem nincs harag. Magának a kérdésnek pedig sose volt akkora jelentőssége, mint amit te ráaggattál.

2022. máj. 17. 09:08
 56/64 anonim ***** válasza:

Én tanulok pszichológiát, meg partnerem is van. Mondjuk én mellette nem is az exeimmel vagyok elfoglalva, pedig nem definiálom minden jöttmentnek “boldog párkapcsolatként” a miénket. :D


A szakembert pedig a Szabó Péter szintű idézetekre értetted? Ne nevettess. A pszichológia halála lenne ilyenekkel foglalkozni.

2022. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Èn is tanutlam pszichológiàt egyetemi szinten és én sem az exeimmel vagyok elfoglalva.
2022. máj. 17. 09:16
 58/64 A kérdező kommentje:

Egyébként most is hány perc is telt el az utolsó komment után? 5? És màr reagálsz. Egyébként játszunk el

a gondolattal, hogy mind az amit állítasz az igaz rólam/rólunk. És? Mi a teendő? Mert azzal nem fogsz segíteni, hogy alázol engem is és másokat is. Segítő szándékból egy deka nincs benned, csak a gyűlölet meg a másik fél leuralásából mértek neked bőven. A kliens így nem a segítőt fogja benned látni, hanem +1 embert, aki hátbadöfi. Ez ebben a szakmában megengedhetetlen. Nem ezt tanítják pszichológián, nem az a betegközpontúság, hogy fél információk alapján minősítesz embereket. Ráadásul ha valóban tanulnád, akkor a vizsgaidőszak kezdetén nem 5 percenként frissítenéd a gyk-t, hanem

tanulnál, mint a kisangyal. Ha praktizálsz is, akkor is az elmaradottabb régióból érkező betegedet leromázod? Meg azt mondod neki, hogy emberkezdemény? Addig tartott a karriered drága…

2022. máj. 17. 09:32
 59/64 anonim ***** válasza:
52%

És miért hiteltelenítő tényező az idő? Te is kb olyan gyorsan reagálsz. Ha rajtam számonkéred, akkor kérd számon magadon is.


Nem mellesleg egy anonim fórumon sosem lehet úgy viszonyulni a másikhoz, mint a való életben. Szóval ez az “érved” is invalid.

2022. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

#54:


(40)

Látod írta a kérdező, hogy az ismerőse munkahelyén kérdezősködnek róla az exei. Ez azért elég toxic. És ezt nehéz elengedni mind2 félnek.

Amúgy baszki úgy támadod szerencsétlen kérdeződ, hogy nem igaz. Meg tényleg mindenkit támadsz. Most kajak, így menjen el majd valaki pszihológushoz? Így bízzon meg benned? Amúgy van az a mondás, hogy az meg ilyen szakra, aki eleve kottyos. Ez be is bizonyosodott.

2022. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!