Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, illetve ti hagynátok a lányt?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátomnak van egy barátság extrákkal kapcsolata, pontosabban ilyen heti 1-2szer összejárnak szexelni az egyik szaktársammal. Megbeszélték, hogy egyikőjük sem szeretne kapcsolatot.

A srác “hűséges”, nem kavar vagy szexel mással, csak a lánnyal.

Viszont tegnap voltunk bulizni, a srác nem volt ott egyik haverom, a lány meg neki a legjobb barátnője.

A lány smárolt a buliban egy sráccal meg át is ment hozzá utána.

Ti erről mit gondoltok? Csak szimplán kiváncsi vagyok, nekem sosem volt ilyen fwb kapcsolatom, nem is szeretnék, mert szetintem nem lennék rá képes.


2022. máj. 17. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 a lány is csak kurogatja a palit és nem akár tőle mást.
2022. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!