Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az alrovatban,miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az alrovatban,miért mindig a" hagyd ott/hagyd el /szakìtsatok/ ennek nincs értelme" a válasz?

Figyelt kérdés

Olyanok vagyunk mint egy szemèt barátnő barát. Ha nem tudunk megoldást javasolni akkor egyszerűbb bedobni?

Vagy savanyú a szőllő??



#szakítás #Értelmetleb
2021. szept. 3. 17:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
szőllő?
2021. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1es bár igazad van, azért nagyon lènyegretörő válasz.
2021. szept. 3. 17:23
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így lenne? Én nem így vettem észre. Tegnap meg pont az volt valakinek a kérdése, hogy miért van itt mindenki a szakítás ellen megcsalás esetén.
2021. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amikor még össze sem házasodtak, nincs gyerek, minek maradjon olyannal, aki csalja, veri, kihasználja, full igénytelen, stb. Nem akkor szoktak szakítást javasolni, amikor az egyik fehér, a másik szürke falat akar festeni.
2021. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy savanyú a szőllő??"

Igaz, egy bántalmazó kapcsolatra fogok majd pont irigykedni.


Már volt részem benne, hát semmi irigylésre méltó nincs benne. Nálam is célozgattak rá, hogy jobban járnék a szakítással. Sajnálom, hogy nem hallgattam rájuk, de 5 év után rájöttem magamtól is. Utána mindent beláttam persze.

2021. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Majd linkelek példákat. De főleg anyagi téren, ki mire költ, ki hol szeretne lakni, házimunka elosztásáról szóló kérdésekre gondolok.
2021. szept. 3. 17:31
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van!


Meg kell bocsátani ha...megcsalnak, ha megcsalnak sokszor, ha hazudnak, ha átvernek, ha kihasználnak, ha nem szeretnek az sem baj majd pár év múlva biztos fog...meg kell bocsátani ha a másik állandóan csak veszekedik, a piálást, drogot is meg kell bocsátani, és az erőszakot is bocsássuk meg.

2021. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer nem tudnak megegyezni, akkor mit javasoljunk? Aki nem tini rovatos kerdest is ki az legtobbszor mar a szakitas elotti utolso mentsvarkent ir ki kerdest. Ahogy a szamitogepszervizbe is csupa bedoglott gepet visznek. Ez egy ilyen rovat.
2021. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor látok olyat, ami nekem szakító ok lenne. Ide problémás emberek fordulnak, az lenne a furcsa, ha nem ez lenne a legtöbb válasz. De nyilván van olyan is, ami megoldható gond, csak ugye ami megoldható, arra nem kérdeznek rá az emberek, hiszen meg tudják oldani... kevés az ilyen kérdés.
2021. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

#6 Ezek nekem nem tűnnek válóoknak... :D


#7 Ne végletekben gondolkodjunk már. Mint ahogy nem kell mindenért szakítani, mindent megbocsátani sem kell.

2021. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!