Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám így, és viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám így, és viselkedik így, ha kapcsolatban van? Pontosabban: tudatos a férfi ebben vagy ösztönösen jön neki?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy vonzódhatunk időnként máshoz is, de nem tudom eldönteni, hogy ösztönösen adja ezeket a tudtomra mikor a közelemben van, tehát nem tudatosan csinálja, vagy ezekben benne van már a szándék?


Nincs kimondva, de kimondatlanul is mindketten tudjuk már, hogy vonzódunk a másikhoz ezek miatt..


Sosem éreztem ezt még ennyire egyértelműen: sokszor ahogy rám néz, olyan átható tekintettel, azok a hosszabb szemkontaktusok, a tipikus olyan nézések, a sok mosoly. A szeme is mosolyog.


Én is vonzódom hozzá. De én nem “teszem ki nyíltan elé” így, ahogy ő.. tehát ha észre is vette rajtam, én próbálnék ügyelni rá, hogy megmaradjon egy tisztes táv, és ne vegye észre ennyire, stb.


De egyszerűen elvesztem az önkontrollt, és látszik rajtam is amint pl csak sima beszélgetés közben ő megereszti hirtelen a semmiből azt a nézést mikor ránézek, amiből látni h tetszel neki.. és nem arról a “megdugnálak” nézésről beszélek. (Részemről egyébként ez nem több szexuális vonzalomnál, eléggé gerjeszt).


Minap mikor beszélgettünk pl, olyan meleg, mély tekintettel nézett egyszer csak bele a szemembe egyik pillanatról a másikra, hogy belebizseregtem. A szememet nézi, nem a testemet ilyenkor mindig.


Tehát valami zajlik a közöttünk, de én igyekszem magamon általában palástolni, de kizökkentenek azok a mély pillantásai, mosolyai.


Gondoltam rá, hogy csak azért csinálja, mert az egójának esik jól, hogy látja, hogy reakciót vált ki belőlem, de ezek érezhetően ennél többek.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2022. máj. 19. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha nem lépsz. Elszalasztasz egy lehetőséget. Én mindig bátrabb vagyok aztán lesz ami lesz. Persze csak ha nagyon erős a vonzalom és már jó párszor találkoztam vele. 9-es voltam.
2022. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért tudja ő is rólam, hogy bejön, észrevette rajtam már ő is, ez kb biztos. A kicsivel hosszabb szemkontaktusok, a sok mosoly, lerí rólam is azért, mert viszonzom ezeket.


Ha szingli lenne, szabad lenne az út, az más, de így… rendes pasinak tűnik szerencsére, szóval ezért is írtam, hogy örülök, hogy ez nemsokára véget ér..

2022. máj. 20. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!