Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MGTOW ideológiát követő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGTOW ideológiát követő férfitársaim! Ti hogy élitek meg ezt az életstílust? Mi a motivációtok? Hanyadik szinten vagytok?

Figyelt kérdés

Megkérem a manginákat, fehér lovagokat, béta orbiter pincsikutyákat, ginocentristákat, feministákat, incelgyűlölőket, és úgy a nők minden típusát, hogy ignorálják a kérdést, nem rájuk vagyok kíváncsi!


Incelek, akik fontolóra vették az MGTOW életformát, jöhetnek!



2022. máj. 21. 11:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
És a legmagasabb szint, mikor egymással dugnak.
2022. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

#19:

egyszerűbb lenne azt mondanod, hogy meleg vagy. Teljesen felesleges ez a kamu körítés köré.

2022. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Á, szóval tényleg ráélveztél a monitorra. :)

Akkor nagyon te se jutsz puncihoz, pláne, hogy van időd figyelni a kérdéseket, és közvetlenül ideböfögni.

És még te lúzerezel? Szerencsétlen...

2022. máj. 21. 16:05
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
No hate de nekem ez csak meleggé válásnak látszik. Ha undorodsz a puncitól, a nőktől, nem is akarsz velük szexelni, érintkezni, akkor vagy azt hiszed hogy ezzel most nagyon durván bekeményítettél és megrémítettél mindenkit, vagy egyszerűen meleg/aszexuális vagy. A valóság az, hogy senkit nem érdekel, hogyha pár, vagy sok férfi úgy dönt, hogy nem akar nőkkel szexelni. Ezek a férfiak azok, akikkel amúgy sem szexelt volna senki. Egyszerűen vannak nagyon lecsúszott lúzerek a világban, és ezek az emberek nemtől függetlenül nem találnak boldogságot az életben, nem csak párkapcsolati/szexuális téren. Igazán sajnálom, hogy nem látjátok a problémát, vagy nem tudjatok azt megoldani. Jobbulást nektek!
2022. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%

Én eddig a kérdésig, a kommentek elolvasásáig azt gondoltam incel vagyok. Most sincs igazán másként, de nem egy nagyon speciális incel vagyok, ahogy eddig hittem, hanem egy mgtow-os incel.


Most sem tudom milyen szintek lehetnek, és igazából az mgtowról sem tudtam kb semmit se eddig( sőt lényegileg semmit).


Én úgy élem meg az életstílust, hogy látom, hogy az emberek alsó 99,999%a használhatatlan bármilyen komolyabb dologra, így a nők, mivel emberek ezen a bolygón, náluk is ez van( bár ez nálam kicsit mindegy( végén kifejtem)).

Incel vagyok, mert nem tudok normális kapcsolatot kialakítani, de mgtow vagyok, mert az én létemhez képest veszem a normálisat, kvázi kizárva majdnem 8 milliárd embert a versenyből. Szóval akarok kapcsolatot, és nem megy, avagy incel vagyok, de ezt a kapcsolatot a saját szintemen keresem, és ezen alúl nem akarok embert magam mellé, avagy mgtow is vagyok, mert tudatosan választottam azt az életet, ahol inkább leélem társ nélkül, mintsem az alsóbbrendűekkel keljen osztoznom rajta, miközben egyedül ezerszer jobban lennék, önmagam lehetnék.

Ez maga a stílusom. Hogy élem meg? Nehéz lenne leírni, mert erre az elégedettségre, élvezetre, boldogságra ezen a bolygón nincsenek szavak. Ha azt mondom, tökéletesen vagyok, nem igaz, nem fejezné ki, mert évekkel ez előtt voltam tökéletesen, most sokkal sokkal.., többször annyira jól vagyok, mint annó.

Könnyeden alakítok ki kapcsolatokat, zárom le őket, alakítom őket kedvem, jó belátásom szerint. Nem izgulok negatív értelembe, bár amúgy se, de így, hogy amint elkezd kifolyni a másikból a hibák, hiányosságok, betegségek sokasága, könnyeden mondom, hogy akkor köszönöm szépen, ennyi lett volna, és nem élek abban az illúzióban, hogy segíthetek, megoldhatom helyette, együtt átlendítem a másikat, és nem érzem azt se, hogy ez nekem kötelességem lenne, miközben konkrétan én egyedül dolgozok az ő elméjén.

Szóval rettenetesen jó.

A motivációm? Mármint az mgtow lethez? Annak fenntartásához? Nincs motivációm. Nem is kell..., ez a természetes állapot... Egyszerűen adja magát... van egy két igen fejlett barátom, és mi mind összesen 3 normálisABB társjelőltel találkoztunk, és ők is mind brutálisan bajosak voltak, és most is azok. A legfejlettebb e 3ból konkrétan egy öntudatlan életet él egy átlag pasival. Gondjai vannak, de felét észre se veszi. A másik kettő is hiába a nagy tudatosság és szeretet, olyanokat csinálnak, amik a szememben instant visszafordíthatatlan véget jelentene bármilyen nemű komolyabb kapcsolatnak.

Szóval motiváció? Mire? Hogy tudatosan ne akarjak átlagos társat? Hát... ezen a bolygón élek.., ez a motivációm...

Szóval nincsen. Nem gondolkodok ezen sose. Nekem az incel élet és vagy mgtow élet sosincs a tudatomban. Kizárólag itt gyakorin jön fel elmémbe ez a téma. Nem kell motiváció, mert tapasztaltam, tanultam, megértettem, kész. Élek tovább, azzal a belső tudással, hogy ezen a bolygón számomra társat választani az emberek közül értelmetlen, mert nincs köztük olyan, aki képes lenne a társam lenni.

Ez a kérdés nekem olyan, hogy mi a motivácóm, hogy ne vágjam le a lábamat. Mert semmi értelme, sőt brutális kínnal jár. Egyszer megvágtam magam, éreztem, hogy rossz. Nem kell motiváció, csak a tudás, ami bennem él.


A szintekre kíváncsi lennék.

Valaki leírta a második és harmadikat. Nos minimum a második szinten vagyok, és lennék akkor is ha nem lennék spirituális, mert akkor is tudnám, hogy mikkel járnak ezek. Szóval a szexet akkor is máshogy csinálnám ha csinálnám, maszturbálni pedig akkor se maszturbálnék. A libidóm mindig is hatalmas volt. Ez genetika is szerintem. Apám is már élete nagyján túl van, de ha van nője, akkor évek után is a napi 2 csak az alap, és akkor is önkielégít néha. Nekem a napi 3 volt mindig is a minimum, de az igazából közel vég nelküli a preferációm. Ennek ellenére sose vágyom a szexet. A szexuális energiám nem szublimál, hanem felhasználódik spirituális benzinként. Nem is szexuális, csak így hívják. Semmiféle szexuális frusztrációm vagy vágyam nincs. Évek óta nem szexeltem( bár nem is akarok már), és ha nem lennék spirituális, aki a kapcsokódást, egyesülést, érzelmeket választja a szex felett, akkor sem lenne hiányom vagy frusztrációm, mert magamévá teszem a szexuális energiámat.

Más szintbeli jellemzést nem tudok, sőt addig a válaszig nem is tudtam, hogy vannak szintek.


Annyit a végére, hogy elején direkt nem írtam nemeket. Bár én heteroszexuális férfi vagyok, az érzelmek, kapcsolatok terén nálam nincs korlát. Bármilyen élőlényt elfogadnék társamnak ha az jó nekünk és hasonlók vagyunk, jól együttműködünk, sőt az se kell, hogy teste legyen, csak tudjunk kapcsolódni.


Még annyit, hogy nem érzi magát szánalmasnak pár válaszoló? Nem akarok megbántani senkit, de pl egyes és társai...

Itt egy kérdés, ami egy életstílusról szól, ti meg leszűkítitek az egészet a rohadt puncira... Ennyi van nektek? Ez létezik? Ha egy férfi a nőkkel való viszonyán bárhogy is alakít bárhogyan, akkor az biztos azért van, mert egy lyukba akarja tólni a pöcsét és beleélvezni... Nektek ennyit jelent a saját létezésetek? Ti csak egy puncit tudtok nyújtani az emberiségnek? Ha megkérdezik tőletek, mi a legnagyobb erényetek, akkor nem a személyiségetekben kutakodtok, hanem azt válaszoljátok, hogy "legnagyobb? Csak egy erényem van, a fordított V betű a lábam közt"???

Mi a bajotok? Ki bántott titeket, hogy ilyenek lettetek?


Ide jön valaki és egy életstílust, kapcsoaltokról, érzésekről, gondolatokról, ideológiákról, filozófiáról, stb, stb van szó, ti meg mint a hörcsögök, egyből a baszásra asszociáltok, és a saját primitívségsteket és nyomorotokat vetítitek ki a másikra, aki valszeg ezer évvel előttetek jár a személyiség fejlődésben...

2022. máj. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26%

Első válaszoló egy isten.


"Tudatosan nem szeretnék nőt az életembe, mert a kapcsolat ezen formája számomra rossz. Beszéljünk erről, de gyökerek ne írjanak"

"Hiába mondod, hogy gyökér, ettől még nem lesz punci."


A retardáció főistene.


Mond egyes, neked mi nem világos abból, hogy nem akar kapcsolatot? És hogy jön ide az a képzeted, hogy puncit akar.

Ha egy étterembe a pincér felajánl egy ételt, amire azt mondom, hogy nem kérem, és elkezdi mondani, hogy hiába mondom ezt, attól még nem kapok kólát, akkor szellemi fogyatékosnak fogom nézni.

Azt mondam nem kérek pörköltet, hogy suűröd le ebből azt, hogy én kólát akarok?

ÉN NEM KÉR PÖRKÖLT. Nem pedig ÉN KÉR KÓLA

U got it?


Fogyatékos....

2022. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!