Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit először nem tartasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit először nem tartasz szexuálisan vonzónak egy idő után vonzónak találhatod? Volt erre példád?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 14:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem taszít, akkor van rá esély! De csak esély, ami nem garantál semmit!
2022. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ha megfog a lelke, vagy ha udvarol.Vagy, ha mindkettő.
2022. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
Kizárt. Vagy tetszik vagy nem.
2022. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
Nálam kizárt, de ismerek olyan párost, ahol a pasinak először nem volt zsánere a lány aztán valami átfordult pozitívba, mert azóta feleségül vette és már megszületett a második baba.
2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

#6: "Olyan eset volt e már, hogy kitartóan próbálkozott, kedveskedett, állandóan a kedvetekbe járt és emiatt lett vonzó számotokra?"


Hogy is fogalmazzak finoman... szóval én ilyesmire egy általam válaszként adott kategorikus "nem"-et követően lehetőséget sem adnék neki. Ha valaki, akitől szexuálisan viszolygok (márpedig a "nem" nálam ezt jelenti), bepróbálkozik nálam, attól én az egyértelmű válaszom után minden tekintetben teljesen elzárkózom. Kényszertalálkozás (pl. hivatalos ügy) esetén részemről kb. 20 lépés távolságot tartó, udvarias, de jéghideg viselkedés.

2022. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Én alapból olyan beállítottságú vagyok, hogy csak akkor "fejlődik ki" bennem a szexuális vonzalom, ha már jól ismerem az illetőt. De ez nagyon ritka.
2022. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Jaja,volt akiről elsőre nem is gondoltam,h vonzani fog,aztán egy idő után mégis, és fordítva is, olyan is volt,aki elsőre nagyon bejött, aztán a viselkedése annyira kiábrándított, hogy a vonzalom is elmúlt.
2022. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen még nem volt.


Aki elsőre nem tetszik az akkor sem fog.


Attól, hogy így meg úgy szeretem még nem áll fel.

2022. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt. 40N
2022. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem van olyan mikor előfordulhat. Például mikor valakivel úgy találkolozol, mikor nagyon feszült vagy valami miatt szét van csúszva. Olyankor válthat ki ellenszenvet, hogy nem látod vonzónak, de mikor nyugodt akkor viszont a teljes ellentéte. Valamint tényleg vannak akiknek a személyiség miatt lesz vonzó valaki.
2022. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!